Олена Каганець's picture
Олена Каганець

За зростанням ВВП Україна обійшла навіть Польщу, де нема війни і колосальні інвестиції Європейського Союзу

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Україна за підсумками другого кварталу показала зростання ВВП на 4,6% – це дуже гідний результат і прекрасний темп. Якщо звернутися до статистики по Європі, то наша країна обійшла навіть Польщу з її 4,1%. При тому, що туди заходять просто фантастичні, з української точки зору, гроші Євросоюзу і там нема війни.

Фактично, більше ніж у нас зростання в Європі показує тільки Угорщина з її 5%. Про це пише політолог Кирило Сазонов:

"Чи зможе наступні уряд і нова Верховна Рада зберегти цей темп - велике питання. Побачимо. В принципі, Гройсман залишив їм конспекти по галузях - що зроблено, що планувалося зробити, як розвивати позитивну тенденцію. Користуйтеся на здоров'я - перехідні книги від уряду, що уходить. Плюс започатковано практику середньострокового планування, тобто винаходити велосипед не потрібно. Заодно за цими конспектами можна буде чітко подивитися, що уряд встиг зробити, що планував робити далі, які орієнтири. І порівняти з діями і результатами нового складу Кабміну". 

Наші інтереси: 

Україна стає суперницею Польщі. В хорошому розумінні цього слова.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...