Важливість: 
3

Категорія:

Порошенко назвав п'ять головних напрямків економічного зростання України

Це — агросектор, IT, індустріалізація, потужні інфрастуктурні проекти і туризм. Про це Президент України заявив в ефірі програми "Свобода слова" 4.02.2019 на телеканалі ICTV.

190205-petroporoshenko.jpg

Петро Порошенко на ICTV 4 лютого 2019 року
Петро Порошенко на ICTV 4 лютого 2019 року

"Україна має 5 головних напрямків, по яких відбуватиметься економічне зростання. Перший - це агросектор. Минулого року Україна зібрала 70 млн. тонн зерна. Небачений врожай! Завдяки новітнім технологіям Україна у десятці виробників зерна у світі і в трійці найбільших експортерів", - підкреслив президент.

"Другий напрямок - IT. І це не просто освічені фахівці. Ми не маємо більше бути ITшниками для іноземних виробництв, а повинні створювати свої стартапи. Вже сьогодні 150 тисяч українців працюють в IT, створюючи 4% ВВП. І кожен з них - середній клас з високою зарплатою і можливостями", - додав він.

За словами Порошенка, третій напрямок - індустріалізація. Глава держави заявив, що "зростання рівня прямих іноземних інвестицій, прихід на наш ринок технологій, які працюють на світовий експорт - є запорукою ефективності цього напрямку".

Четвертий головний напрямок, по якому відбуватиметься економічне зростання - потужні інфраструктурні проекти.

"П’ятий напрямок - туризм. Я переконаний, що кожний іноземний турист, який приїхав в Україну, одразу ж закохується в неї. Іншої такої красивої країни, як України, немає. Але у структурі ВВП туризм зараз дає - 1,5%. А в середньому у світі - 10%. Скільки нам багато можна рости!", - зазначив президент.

 

 

Наші інтереси: 

Перший президент України, який поставив туристичну галузь України на гідне місце. Якби ще зняти з неї ПДВ! Або хоча б накласти менше ПДВ, що зменшило б ціну на кінцевий продукт для споживача туристичних послуг. Відомо, що в деяких країнах туристичний продукт дешевший за аналогічний український. І це, в першу чергу, з причини високого ПДВ. 

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка