Polish translation unavailable for Вони бачать крізь простір і час, а їх мозок працює інакше.

Comments

Ігор Каганець's picture

Ми використовуємо інші терміни, але рухаємося саме в цьому напрямку: від людини до арія (реалізованої людини), від арія до ельфа (універсальної людини).

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Ігор Каганець's picture

Виходить, що 5-6% творчих людей відрізняються генетично і, відповідно, антропологічно.

З цього випливає, що нову расу сформують нащадки цих 5%, адже решта 95% не зможе створити собі новий генокод.

Таким чином, ми бачимо шлях перетворення нинішньої "раси 5/95" на "расу 95/5".

Загальний висновок - треба працювати з 5% українського етносу - з українським творчим класом.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Володимир Щербина's picture

В історії регулярно трапляється, коли якась корисна генетична зміна швидко поширюється по всій популяції. Самий, напевно, відомий приклад - коли у когось з наших предків з'явилась здатність розщеплювати лактозу у дорослому віці, і відповідно, споживати коров'яче молоко. Ця здатність дозволила розширити харчову базу. І вона доволі швидко поширилась по всій популяції.

Цілком можливо, що і зараз буде подібний процес. От тільки швидкість поширення генетичних змін зараз сильно сповільнилась. По-перше, раніше була велика народжуваність, яка разом з великою "вибраковкою" сприяла поширенню корисних мутацій на всю популяцію за меншу кількість "кроків". А по-друге, збільшилась часова відстань між поколіннями. Раніше вона була 15-18 років, а тепер 25-30.

В той же час, можливо, здатність до задіяння описаного в статті механізму є в зародковому стані і в інших людей, от тільки у 95% вона своєчасно "не включилась". Отже, треба звернути увагу на дитинство і всіляко сприяти розвитку у дітей нестандартної уяви. Тут широке поле для роботи педагогів разом з психологами. Бо сучасна індустріальна школа все це старанно "банить".

Творю, отже існую.

cBіт Розумний's picture

В принципі, є методика розвитку уяви -це курс РТВ (по-російски Развитие творческого воображения") при ТРИЗі (по-російськи Теория решения изобретательских задач), яку розробив Генріх Саулович Альтшуллер

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Володимир Щербина's picture

До речі, недарма сам Альтшулер з учнями велику увагу приділяв науковій фантастиці, вважаючи її одним з інструментів розвитку творчої уяви.

Одеські учні Альтшулера Марк Меєрович та Лариса Шрагіна велику увагу приділяють саме роботі з дітьми, розвитку у них фантазії і нестандартного мислення.

Творю, отже існую.

Ігор Каганець's picture

Якщо спроможність до творчої уяви передається генетично, то треба сприяти плодючості творчого класу - так, як це робить Сингапур.

Сингапурське диво: секрети виведення кращого потомства

Все, що робиться з власної волі, - добро!