Français translation unavailable for Вони бачать крізь простір і час, а їх мозок працює інакше.

Commentaires

Portrait de Ігор Каганець

Ми використовуємо інші терміни, але рухаємося саме в цьому напрямку: від людини до арія (реалізованої людини), від арія до ельфа (універсальної людини).

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Portrait de Ігор Каганець

Виходить, що 5-6% творчих людей відрізняються генетично і, відповідно, антропологічно.

З цього випливає, що нову расу сформують нащадки цих 5%, адже решта 95% не зможе створити собі новий генокод.

Таким чином, ми бачимо шлях перетворення нинішньої "раси 5/95" на "расу 95/5".

Загальний висновок - треба працювати з 5% українського етносу - з українським творчим класом.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Portrait de Володимир Щербина

В історії регулярно трапляється, коли якась корисна генетична зміна швидко поширюється по всій популяції. Самий, напевно, відомий приклад - коли у когось з наших предків з'явилась здатність розщеплювати лактозу у дорослому віці, і відповідно, споживати коров'яче молоко. Ця здатність дозволила розширити харчову базу. І вона доволі швидко поширилась по всій популяції.

Цілком можливо, що і зараз буде подібний процес. От тільки швидкість поширення генетичних змін зараз сильно сповільнилась. По-перше, раніше була велика народжуваність, яка разом з великою "вибраковкою" сприяла поширенню корисних мутацій на всю популяцію за меншу кількість "кроків". А по-друге, збільшилась часова відстань між поколіннями. Раніше вона була 15-18 років, а тепер 25-30.

В той же час, можливо, здатність до задіяння описаного в статті механізму є в зародковому стані і в інших людей, от тільки у 95% вона своєчасно "не включилась". Отже, треба звернути увагу на дитинство і всіляко сприяти розвитку у дітей нестандартної уяви. Тут широке поле для роботи педагогів разом з психологами. Бо сучасна індустріальна школа все це старанно "банить".

Творю, отже існую.

Portrait de cBіт Розумний

В принципі, є методика розвитку уяви -це курс РТВ (по-російски Развитие творческого воображения") при ТРИЗі (по-російськи Теория решения изобретательских задач), яку розробив Генріх Саулович Альтшуллер

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Portrait de Володимир Щербина

До речі, недарма сам Альтшулер з учнями велику увагу приділяв науковій фантастиці, вважаючи її одним з інструментів розвитку творчої уяви.

Одеські учні Альтшулера Марк Меєрович та Лариса Шрагіна велику увагу приділяють саме роботі з дітьми, розвитку у них фантазії і нестандартного мислення.

Творю, отже існую.

Portrait de Ігор Каганець

Якщо спроможність до творчої уяви передається генетично, то треба сприяти плодючості творчого класу - так, як це робить Сингапур.

Сингапурське диво: секрети виведення кращого потомства

Все, що робиться з власної волі, - добро!