Миро Продум's picture
Миро Продум

Арестович: Турчинов та всі інші — державні зрадники, які здають нашу країну (відео)

Спецтема:

Українські військовослужбовці мають починати військові дії проти росіян в Криму та на кордонах України. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав військовий експерт Олексій Арестович.

"Це треба робити усіма можливими засобами. Інакше вони нападуть на нас першими. Тоді ми отримаємо удар, від якого будемо дуже довго відходити. Війна почалася набагато раніше, ніж коли вже стріляють. Спочатку залучали диверсантів, провокували масові безлади, вели розвідку. Цей особливий період продовжувався більше місяця. Стрілянина — остання стадія війни", - зазначив він.

За словами експерта, Генштаб та Національна академія оборони давно розробили плани вирішення ситуації, які поклали на стіл виконувачу обов'язків президента Олександру Турчинову.

 

 

"Але муд..ки Турчинов та всі інші — державні зрадники, які здають нашу країну, ганьблять наше суспільство та Майдан, на крові якого вони прийшли до влади. Більш того, вони роблять все, аби Україна зазнала політичної та військової поразки. Їх треба негайно зносити та судити. Сподіваюсь, це зроблять якісь військові разом із вулицею. Бо на Грушевського знову почали палити шини", - зауважив Арестович.

Він вважає, що у росіян немає сил, аби захопити Україну, якщо їм не буде підігравати український уряд.

"Йде військова агресія. У нас відняли частину території. Чому не перекриті кордони? Чому українські підприємства досі відправляють в Росії військову продукцію? Нею вбивають наших військовослужбовців. Це відбувається, бо державні зрадники, які знаходяться у влади, ведуть Україну до поразки. Якщо ж вони не зрадники, а тупі козли, то це гірше, ніж злочин — це помилка", - наголосив експерт.

Підписуюсь на новини

Comments

Олег Подорожній's picture

нічого не змінилось паразити при владі

Братайтеся, єднайтеся зі світлими - це сила!

Явсе Світ's picture

Пора піднімати Жовто-Сині прапори...

Вірю в те, що розумію.

Альберт Саїн's picture

От про Національну Гвардію він чітко підмітив..
Я якось запитував у людей якої вони думки про НГУ, але відповіді ні від кого не отримав, а ось тут я вже нарешті отримав відповідь щодо моїх власних підозрів стосовно НГУ..

Альберт Саїн's picture

У цьому відео теж є своя цікавинка як і у попердньому
А тому мені цікаво буде почитати коментар до цього відео від Зоріни Небокрай=)

Анатолій Висота's picture

Радити зараз ослабленій та несконсолідованій Україні йти в наступ на ядерну державу? Це схоже на провокацію або безумство. Спочатку треба хочби нейтралізувати П"ЯТУ КОЛОНУ, створити свій інформаційний простір+.

Сергій Остапенко's picture

ОРДА.
Орда стоїть вже на кордонах,
Лиш замість коней танки йдуть.
На їх двоглавих ешелонах
Ще більше війська знов везуть.
А в нас цвітуть сади весною,
І хлопці юні, як один.
Стоять навпроти пред ордою.
Бо кожен є Вкраїни син.
У нас теж зброя й клич до бою.
Ми впадем всі-вороже, стань!
Колине хочеш ти одержать
У груди українську сталь.
Василь Прокіпчук.

Хай Буде!

Сергій Стецько's picture

Як колишній військовий уважно, дуже уважно, не один раз, прослухав його виступ. Досить логічно і цілком реально. Так, Україна має усі ДОСТАТНІ МОЖЛИВОСТІ, щоб протистояти агресору.
Арестович послідовно викладає ланцюг помилок і підігравань влади російському агресору, а тому зараз маємо надто цікавий результат з Кримом.
Турчинов/Яценюк просто за психологічним рівнем не здатні на рішучі і дієві кроки.

Ми завжди успішні!

Миро Продум's picture

Сенс Кримської кризи - виявлення внутрішніх паразитів і очищення від них, а також взаємне прощення у стосунках з кримськими татарами.
Два інші важливі компоненти: "щеплення" від пацифізму і знищення міфу про дружній російський народ.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Творимир Здобудьволя's picture

+++

Немає релігії понад істину

Сергій Стецько's picture

Цілком згоден з Миро Продумом. Путін засвітив усіх агентів і паразитів, як у нас в Україні, так і у них - в Раші. Варто лише подивитися так зв. "список" так зв. "діячів російської культури" щодо підтримки фюрера Путіна-Гітлера.
Недавно мав розмову з товаришем дитинства по школі, скоріше не мав, а чув його. Він так кричав - це був натуральний психоз - 5 рівень війни - інформаційна пропаганда Путіна-Гітлера. Правий Арестович - їм в потилицю забили електрод у вигляді шиферного цвяха - та ще й навиворіт. Шкода людей. Будемо лікувати нашою українською доброю вдачею та мирним повним мілітаризмом!

Ми завжди успішні!

Сергій Стецько's picture

Дуже цікаві процеси щодо заяви активістів Євромадану щодо зради турчинова/яценюка по Криму та України в цілому. Уважаю - це та третя хвиля революціонерів, які ідуть...

Ми завжди успішні!

Тарнай Стрілець's picture

Думаю, що не всі паразити "засвічені". Таких "розмов", як п.Сергій, маю дві-три на тиждень. А більш "спокійних", але з не менше зазомбованими людьми (я їх про себе вважаю психічно хворими, жертвами інформаційної війни, хуцпи), дві-три на день. Вистояти та зберегти усмішку допомагає Живе Слово.

Сергій Стецько's picture

Згоден, але то не паразити, а жертви. 5 рівень бойових дій - інформаційна війна - це серйозно.

Ми завжди успішні!

Альберт Саїн's picture

Тобто для вас Олексій Арестович, не є внутріщнім паразитом, чи то пак кремлівським щуром??? Я вірно зрозумів позицію авторів у вище наведених коментарів?

Анатолій Висота's picture

ПОВСТАННЯ проти чинного уряду - ой, як же цього хоче наш ворог Росія!

Ірина Висота's picture

Вважаю Арестовича агентом КДБ, який своїми воєнно-політичними коментарями, як експерта, використовує аудиторію для продвигання планів Кремля.

Твори!!!

Зоріна Небокрай's picture

Згідна з Альбертом, Анатолієм, Любавою, останніми коментарями. Сила наша в тому, що сьогоднішня влада України не слідує передбаченим Рашею програмам. Мудрості трошки маємо. Розв"язати війну легко, зав"язати важко. Ми робимо це друге. Нашу сьогоднішню владу треба хвалити, що вистояли. Москалі зараз в Раші матимуть те, до чого прагнуть, про це вже написано 10 років тому. Донська козача республіка проголосить перша свою автономію, потім будуть інші. Крах Росії передбачений.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зоріна Небокрай's picture

Подивилась відео Арестовича. Плювати йому на все і всіх, болтун і "бєздєльнік". Все він знає, а сам якого дідька робить, окрім критикувати українців. Він називає хохлами, гавриками, "любимая армия". Наводить цифри про зброю і події, які не є суттєвими у великій грі заради миру. Він запускає вірус, який ще хтось підхвачує і роздає далі для ворожнечі серед українців.
Думаю, що Арестович йде в депресію, сам собі він раду дати не може. Стосовно Раші - то на їхній кулак, ми відповіли вищим і сильнішим методом- витримкою, хоч мені також хотілося стріляти, якщо щиро.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!