Спецтема:

Арестович: Турчинов та всі інші — державні зрадники, які здають нашу країну (відео)

Українські військовослужбовці мають починати військові дії проти росіян в Криму та на кордонах України. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав військовий експерт Олексій Арестович.

"Це треба робити усіма можливими засобами. Інакше вони нападуть на нас першими. Тоді ми отримаємо удар, від якого будемо дуже довго відходити. Війна почалася набагато раніше, ніж коли вже стріляють. Спочатку залучали диверсантів, провокували масові безлади, вели розвідку. Цей особливий період продовжувався більше місяця. Стрілянина — остання стадія війни", - зазначив він.

За словами експерта, Генштаб та Національна академія оборони давно розробили плани вирішення ситуації, які поклали на стіл виконувачу обов'язків президента Олександру Турчинову.

 

 

"Але муд..ки Турчинов та всі інші — державні зрадники, які здають нашу країну, ганьблять наше суспільство та Майдан, на крові якого вони прийшли до влади. Більш того, вони роблять все, аби Україна зазнала політичної та військової поразки. Їх треба негайно зносити та судити. Сподіваюсь, це зроблять якісь військові разом із вулицею. Бо на Грушевського знову почали палити шини", - зауважив Арестович.

Він вважає, що у росіян немає сил, аби захопити Україну, якщо їм не буде підігравати український уряд.

"Йде військова агресія. У нас відняли частину території. Чому не перекриті кордони? Чому українські підприємства досі відправляють в Росії військову продукцію? Нею вбивають наших військовослужбовців. Це відбувається, бо державні зрадники, які знаходяться у влади, ведуть Україну до поразки. Якщо ж вони не зрадники, а тупі козли, то це гірше, ніж злочин — це помилка", - наголосив експерт.

Гравець: 
Миро Продум
 
Форум Підтримати сайт Довідка