Презентація музичного компакт-диску КОБЗАР – FOREVER!

27 квітня 2006 року (четвер), о 17.00 в Національному музеї Т. Шевченка (бул. Т. Шевченка, 12) відбудеться презентація музичного СD КОБЗАР – FOREVER!

У програмі:Концерт молодих кобзарів на вірші Тараса Шевченка за участю Тараса Компаніченка, Едуарда Драча, Василя Лютого, Юрія Фединського, а також співака Валерія Вітра, дуету Лесі й Галі Тельнюк, гурту САДПрограму і компакт-диск презентують:

- Кирило Стеценко – продюсер, президент МФ ім. К. Г. Стеценка

- Наталя Клименко – директор Національного музею Т. Шевченка

- Олександр Євтушенко – виконавчий продюсер проекту

- Юрій Гандзюк – директор рекордингової компанії АТЛАНТИК

Програму музичного альбому було записано 22.05.05 на майдані Свободи в Каневі під час грандіозного фестивалю КОБЗАР – FOREVER, який ініціював Володимир Цибулько. Ідея фестивалю – актуалізувати творчість Кобзаря в день перепоховання його тіла.У фестивалі взяли участь рок-гурти КОМУ ВНИЗ, МЕРТВИЙ ПІВЕНЬ, САД, ФАТА МОРГАНА, а також хіп-хоп-команда SOUL B, дует Лесі й Галі Тельнюк, ветерани нашої сцени – гурт КОБЗА, сучасні барди і кобзарі. Всі пісні фестивалю – на вірші Т. Шевченка. Акцію було здійснено за підтримки УНП Юрія Костенка та Швейцарської культурної програми.Актуальність нового компакт-диску є надзвичайною. Адже шедеври Тараса Шевченка виконують молоді українські митці, які використовують сучасні стилі рок, поп, бардівської і кобзарської музики. Пісні альбому не просто оживляють дух Кобзаря, а наповнюють ним наше сьогодення, додають сил у пошуку сенсів особистого та національного буття. Видання допоможе вчителям, просвітянам і всім патріотами рідної культури, не тільки зберігати, але й нести українську духовну традицію у душі молодих українських неофітів, зґвалтованих викликами і спокусами постколоніального, глобалізованого, розламаного, зневіреного і відчуженого від самого себе українського суспільства.Серед запрошених почесних гостей:

- Станіслав Ніколаєнко – міністр освіти України

- Павло Мовчан – голова ВУТ ПРОСВІТА

- Людмила Гарбуз – керівник Swiss Cultural Programme UKRAINE

КОНТАКТИ І ДОВІДКИ:

(044) 234-4039, 234-2523, 234-7609;

stets@i.com.ua

Гравець: 
Народний Оглядач
8

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка