Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Австралія. Власті країни категорично проти легалізації одностатевих шлюбів

Категорія:

Кабінет міністрів Австралії виступив різко проти ухвалення будь-яких законодавчих актів, що легалізували би гомосексуальні шлюби.
«Я не маю наміру допустити того, щоб інститут шлюбу був підірваний яким би то не було шляхом. Традиційне розуміння шлюбу завжди займало особливе місце в австралійському суспільстві», – заявив прем'єр-міністр країни Джон Говард.

Минулого тижня власті столичного округу представили на розгляд австралійського уряду проект закону, що легалізував одностатеві союзи.

У відповідь на це генеральний прокурор країни Пилип Руддок назвав «абсолютно недоречним» прагнення адміністрації столичного округу називати цивільний союз шлюбом.

У свою чергу глава столичного уряду Джон Стенхоуп заявив, що реакція прокурора «оголила гомофобські настрої адміністрації Говарда».


«Варто задатися питанням, чи є реальною причиною висловлювання прокурора той факт, що в Австралії Джона Говарда немає місця гомосексуалістам», – заявив Дж.Стэнхоуп у інтерв'ю радіо Эй-Би-сі.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи