Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 243
  • Переглядів: 255

Франція та Німеччина бояться остаточного програшу Росії – Максим Соколов, французький журналіст

Категорія:

З початку війни США та Велика Британія перехопили ініціативу в Європі, що дуже не подобається французам та німцям. Вони побоюються, що в разі програшу РФ, дуже посилиться блок країн Балто-Чорноморського регіону.

Президент Франції Еммануель Макрон, за словами Володимира Зеленського, пропонував Україні піти на значні поступки, щоб спонукати Росію припинити війну. Про це він заявив в інтерв'ю Porta a Porta італійського телеканалу Rai 1.

Зокрема, Зеленський прокоментував політику Макрона, який регулярно проводив багатогодинні переговори з Путіним:

"Ми не повинні шукати вихід для Росії, і пан Макрон даремно це робить, я вважаю, що у нього є прекрасний досвід, що поки Росія сама не захоче, поки вона не зрозуміє, що їй це потрібно, вона не буде нічого шукати, ніякого виходу".

За словами президента України, йому пропонувати деякі речі, пов'язані з поступками щодо нашого суверенітету, заради того, щоб зберегти обличчя президенту Путіну...

"Ми не готові зберігати щось комусь і втрачати за це наші території. Мені здається, що це зовсім несправедливо", – сказав Зеленський.

Політичний журналіст Максим Соколов вважає, що Макрон хоче "зберегти обличчя" не тільки Путіну, а й зберегти обличчя Франції. Він нагадав, що переговорники Норманського формату, лідерами якого були Франція та Німеччина, 8 років намагалися замирити Путіна й умовити України піти на поступки. З початку війни США та Велика Британія перехопили ініціативу в Європі, що дуже не подобається французам та німцям. Вони побоюються, що в разі програшу РФ, дуже посилиться блок країн Балто-Чорноморського регіону.

Коли почалася ця війна, це стало фіаско для Нормандського формату і для Франції з Німеччиною.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи