Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
 • Відвідувань: 0
 • Переглядів: 0

Десятки спортсменів померли або стали каліками після ковід-вакцинації

Категорія:

Професійні спортсмени в усьому світі помирають від «вакцин» проти Covid-19, а мейнстримні ЗМІ роблять усе можливе, щоб приховати цей факт від громадськості. У кожному випадку у спортсмена відразу після уколу виникають проблеми з серцем, які в кінцевому підсумку призводять до раптової смерті.

Марк Плейн (Mark Playne) з Великобританії веде список таких історій, і цей список швидко зростає. 

Коли про це стало відомо, корпоративні ЗМІ назвали це «загадкою». Скільки людей чули про слово «міокардит» до кампанії вакцинації проти COVID? Але не звинувачуйте в цьому «вакцини» – закликають ЗМІ, адже це буде неполіткоректно!

 

 

До оприлюднення Operation Warp Speed ніхто не чув, щоб у нормальної людини раптом почав розвиватися міокардит. Зараз це звичайне явище навіть у маленьких дітей.

Natural News подає список спортсменів, у яких виникли раптові проблеми зі здоров’ям, включаючи смерть майже відразу після ін’єкції:

 • Лексі Рігглз, баскетболістка коледжу, яка «несподівано померла» ще в жовтні;
 • Том Грінвей, чемпіон-жокей, який помер на початку листопада;
 • Нельсон Солано, іспанський футболіст, який помер від серцевого нападу на початку листопада;
 • Шон Роден, культурист і колишній Містер Олімпія, який помер від серцевого нападу на початку листопада;
 • Лейла да Коста, конкурсантка Міс Світу з Італії, яку знайшли мертвою у своєму будинку після того, як вона не з'явилася на роботу;
 • Джордж «Да Булл» Петерсон III, якого знайшли мертвим у номері готелю Флориди лише за два дні до того, як він мав взяти участь у конкурсі Містер Олімпія;
 • Джордан Такер, футболіст, який несподівано помер під час гри;
 • Аві Барот, 29-річний гравець Саураштри, який помер після зупинки серця.

Є також багато інших випадків, коли гравці падали на землю під час гри та були госпіталізовані. Вважається, що вони все ще живі попри серйозні ушкодження:

 • Еміль Палссон, 29 років, ісландський півзахисник, який впав під час футбольного матчу після зупинки серця;
 • Лютер Сінгх, південноафриканський нападник, якого довелося госпіталізувати після того, як упав на полі;
 • Кайл Уорнер, гонщик на гірських велосипедах, у якого після другої ін’єкції Pfizer розвинувся перикардит та реактивний артрит. Лікар Уорнера відмовився визнати, що причиною всього цього був укол, а сказав, що це був «психотичний епізод».

Як пише Natural News, це лише невелика вибірка з багатьох випадків, коли молоді здорові люди після ін’єкції або серйозно захворіли або померли. Як ви помітили, більшість ушкоджень і смертей пов’язані з серцем, і це те, що можна було б очікувати у людей похилого віку або з наявними захворюваннями. Але жоден із вищезгаданих людей не відповідає цій демографічній групі. Насправді всі вони були у відмінній формі, оскільки вони професійні спортсмени, які регулярно тренуються, здорово харчуються та тримають себе у формі. Єдине, що змінилося в їхньому житті, це те, що вони робили уколи, як від них вимагали. А тепер вони або хворіють на серйозні хвороби, або їх довелося поховати, бо вони пішли з життя.

Додамо деякі смерті спортсменів зі списку Марка Плейна, яких нема у списку Natural News:

17-річний норвезький лижник та біатлоніст Даніель Аакервік (Daniel Aakervik), який зазнав серйозних побічних реакцій після вакцинації.

23-річна спортсменка з Сицилії Віторія Кампо, яка померла від зупинки серця 1 листопада. Її 25-річний брат помер у вересні також від зупинки серця. Він був вакцинований лише за кілька днів до передчасної смерті. 

24-річний словацький професійний хокеїст Борис Садецький помер через зупинку серця прямо під час хокейного матчу в Австрії.

Аргентинський футболіст Рональд Бігліоне помер від тромбів після 2-ї дози вакцини. Спочатку ЗМІ повідомляли, що на момент смерті він страждав на «рідкісне захворювання».

І це – неповний список. 

Що відбувається? Відповідь у статті: Генетичний форсаж, або Коли закінчиться ковідний терор

Наші інтереси: 

Розуміємо, що нас продовжують дурити і винищувати. Але правду ніде діти. Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Гарас.
0
Ще не підтримано

Варто звернути увагу на Крістіана Еріксена та Серхіо Агуеро! Футболісти, постійно під наглядом професійних лікарів футбольного клубу. І раптом проблеми з серцем. Єдине питання - чи встигли вони вакцинуватися! В ЗМІ така інформація проскакувала.

Радіймо життю граючи!

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.
0
Ще не підтримано

Варто звернути увагу на Крістіана Еріксена та Серхіо Агуеро! Футболісти, постійно під наглядом професійних лікарів футбольного клубу. І раптом проблеми з серцем. Єдине питання - чи встигли вони вакцинуватися! В ЗМІ така інформація проскакувала.

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Андрій Гарас.
0
Ще не підтримано

Якраз вони і є на фото.

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Сумно. І ще сумніше, що люди, які не мають стосунку до професійного спорту - в кращому разі любителі, - продовжують хвалитися, що ловлять / не ловлять 5G після щеплень. Це ті, кому в першу чергу варто порадити піти до лікарні, щоб переконатися, що справа не у 5G.

Поки дихаю - сподіваюсь!