Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 156
  • Переглядів: 178

В Україні зафіксували першу смерть після вакцинації Pfizer/BioNTech

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Міністерство охорони здоров’я заперечує, що є зв’язок з вакцинацією, а вакцинацію чомусь називають імунізацією. Вони вважають, що про взаємозв'язок між вакцинацією проти коронавірусу та смертю не можна говорити лише через те, що вони збіглися в часі. 

21052503.jpeg

генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус. Фото REUTERS

У Вінницькій області після вакцинації проти коронавірусу вакциною Pfizer/BioNTech помер 47-річний чоловік. Смерть чоловіка зафіксували через чотири години після введення вакцини. Побічні реакції (нудоту і втрату свідомості) у чоловіка виявили через понад годину після введення дози, йдеться в заяві МОЗ, оприлюдненій у п’ятницю, 2 липня.

У п’ятьох людей, які вакцинувалися з того ж флакона вакцини, стан задовільний, кажуть у МОЗ. На їхню думку, вакцина не винна! Психопати не вгамовуються і продовжують називати біле чорним, а чорне білим! Звичайно, якщо тобі весь час кажуть, що чорне – це біле, а біле – це чорне, ти можеш у це повірити (як у казці про голого короля).

Українське міністерство щодо здоров'я (не піднімається рука писати "охорони здоров'я") виконує усі вимоги ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров'я), яка є дуже сумнівною організацією і тримає свій PR лише на своїй назві.

Що це за організація, яку очолює марксист з Ефіопії і яку фінансує мільярдер Білл Гейтс (яку відмовився фінансувати Дональд Трамп за часи свого президентства!), – окрема тема. Прийде час, щоб розібратися.

Наші інтереси: 

Розуміти, що діти диявола підміняють назви: вакцинацію вони називають імунізацією. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.

Просто хуцпа: нанесення шкоди організму і навіть гірше називають імунізацією! Хула проти Святого Духа!

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Олена Каганець.

Китай «купив» голову ВООЗ: Тедрос Аданом Гебреисус домовився з Китаем, якому тепер відпрацьовує. Китай вплинув на вибори генерального директора ВООЗ у 2017 році.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Очевидно, заголовок мав би бути таким?
"В Україні вперше зафіксували першу смерть після вакцинації Pfizer/BioNTech"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Микола Стригунов.

З логіки випливає саме так.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Американський досвід роботи з післявакцинаційними ускладненнями свідчить, що фіксується не більше відсотка від реальних смертей і каліцтв. Якщо зафіксували (тобто офіційно визнали) першу смерть, то можна припустити, що після вакцинації вмерло не менше сотні українців.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Це у випадку, якщо в нас така сама ситуація з медичною статистикою, як в США. А, це навряд чи...Скоріш, від вакцинації до Коронавірусу померло до 500 людей...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!