Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Путіну є що ховати в Беслані?

Категорія:

Володимир Путін засекретив розслідування масового убивства дітей, віддавши розпорядження про відмову від публічного розслідування подій у Беслані. Про це він заявив на зустрічі з закордонними журналістами і вченими, що вивчають Росію, запрошеними на спеціальну конференцію, повідомляє Guardian.
Путін заявив, що проведе внутрішнє, а не публічне розслідування трагедії в Беслані. "Я хочу відновити послідовність подій, з'ясувати, хто несе відповідальність і хто може бути покараний", – сказав він.

Бажання Путіна засекретити розслідування масового убивства дітей викликало здивування у коментаторів і журналістів. Ще більша підозра стосовно Путіна і причетності його спецслужб до подій у Беслані викликає той факт, що принаймні троє "членів" збройної групи на момент захоплення школи знаходилися в руках ФСБ, однак після штурму ці люди були оголошені учасниками захоплення дітей.

-----------------------------
В тему

Російський терористичний простір

Трагічна розв’язка. Кількість жертв теракту в Беслані може становити понад 600 осіб

Росіяни про Москву: «Найкращий вид на це місто – якщо сісти в бомбардувальник»

В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи