Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 11
  • Переглядів: 12

Вакциновані люди можуть поширювати вірус COVID-19 – заступник головного лікаря Англії

Категорія:

Світ:

24 січня професор Джонатан Ван-Там, заступник головного лікаря Англії, заявив, що він не знає, як вакцина впливає на передачу вірусу. Навіть після отримання обидвох доз вакцини, ви все одно можете передати COVID-19. 

21012703.jpg

Люди стоять у черзі біля центру масової вакцинації Національної служби охорони здоров'я в Бірмінгемі, Великобританія, 11 січня 2021 року (Christopher Furlong/Getty Images)

Про це він написав у Sunday Telegraph, повідомляє Велика епоха

Тому він закликав всіх, навіть вже вакцинованих, дотримуватися правил ізоляції.

«Якщо ви зміните свою поведінку, то спровокуєте поширення вірусу, зберігаючи високе число випадків захворювання і піддаючи ризику інших людей, які знаходяться в черзі за вакциною».

Міністр охорони здоров'я Великобританії Метт Хенкок заявив у неділю, що Ван-Там прав.

«Вакцини – це вихід з пандемії, але кожен повинен дотримуватися правил, навіть після вакцинації», – написав він у Twitter.

Ван-Там також попередив, що «жодна вакцина ніколи не була ефективною на 100 відсотків» і «ні у кого не буде 100-відсоткового захисту від вірусу».

У цьому місяці британський медбрат написав повідомлення в Facebook, що у нього позитивний результат на вірус, попри те, що він отримав свою першу дозу вакцини 8 грудня 2020 року. Друге щеплення 5 січня було скасоване, а через чотири тижні він отримав позитивний результат тесту на вірус, що викликає хворобу COVID-19.

Ван-Там сказав, що імунна відповідь «повністю формується тільки через два або три тижні після кожного з двох уколів».

«Людям старшого віку краще виділити хоча б три тижні. Вони все ще можуть заразитися COVID-19 в цей час».

Він додав, що «спосіб знизити ризик для всіх – це розірвати ланцюжок передачі й дійсно знизити кількість випадків».

За повідомленням Public Health England (Громадська охорона здоров'я Англії), в суботу, 23 січня 2021 року, по всій Великобританії було зареєстровано 33552 нових випадків захворювання та 1348 випадків смерті протягом 28 днів після позитивного тесту.

За даними уряду, в цілому 5 861 351 осіб отримали першу дозу вакцини, повідомив Ван-Там у Twitter.

Він також попередив, що число госпіталізацій і смертей як і раніше дуже велике: чверть населення у віці до 55 років госпіталізовані.

Як ми вже повідомляли, Норвегія змінила свої настанови щодо вакцинації, заявивши, що дуже вразливі люди більше не повинні отримувати щеплення, і посилаючись на 13 смертей після вакцинації від побічних ефектів. Як видається, вони пов'язані з вакцинами Pfizer і мРНК-вакцинами від партнера BioNTech.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ірина Новиченко.
0
Ще не підтримано

Є така інформація, що в Ізраїлі відмовилися вакцинувати дітей. Інформація з надійного джерела, але було б непогано знайти офіційне підтвердження цьому.

Коментарі

Зображення користувача Ірина Новиченко.
0
Ще не підтримано

Хочеться написати щось дуже розумне з цього приводу, але жодних розумних слів уже не вистачає... І будь-яких слів узагалі. Тотальний, всесвітній театр абсурду.

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Це не лише театр абсурду, це ковідідиотизм, як він є! Суворий та нещадний! Люди, ним вражені, стають ідіотами у всьому, що пов'язується владою з ковідом. Дуже зручно для дітей диявола! Стосунки чиновників-бюрократів та людей у зв'язку з ковідом, дуже яскраво висвітлюются в сатиричному радянському мультфільмі "Крылья, ноги и хвосты". Раджу ще раз подивитись його!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Вакцинація не скасовує маски і локдаун, не захищає від зараження вірусом, не гарантує відсутності післявакцинаційних ускладнень і смерті.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Тобто, ще раз визнано, що мета вакцинації - зниження здоров'я людей, зниження їх розумності та дієвості. І, все це - їхнім коштом!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ірина Новиченко.
0
Ще не підтримано

Є така інформація, що в Ізраїлі відмовилися вакцинувати дітей. Інформація з надійного джерела, але було б непогано знайти офіційне підтвердження цьому.