Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 8
  • Переглядів: 8

Офіційні дані "перебільшують" ризик від Ковіда, а розмови про другу хвилю "вводять в оману"

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

469 науковців написали Борису Джонсону відкритого листа і розкритикували введений у Великій Британії локдаун. Медики та вчені заявили, що відповідь Covid є "непропорційною", розкритикували тестування через їхні помилково позитивні результати та заявили, що поводження уряду з коронавірусом "завдає більше шкоди, ніж користі".

20111002.jpg

Прем'єр міністр Великої Британії Борис Джонсон

Британські медики вважають, що масові тести спотворили (сфальсифікували, перекрутили)* ризик від вірусу. Тести, ймовірно, дають велику кількість "помилково позитивних" результатів, і уряд повинен зробити більше для того, щоб поставити показники інфікованості та смертності в контекст нормальних сезонних показників, повідомляє MAILONLINE.

У листі уряд критикують за те, як він поводить себе з коронавірусом, що "він завдає більше шкоди, ніж користі".

Відкритий лист до прем'єр-міністра підписали 469 медиків. Він має назву "Сперше не нашкодь" - медичний принцип, що ліки ніколи не повинні бути гіршими за саму хворобу.

 

 

 

*англійське дієслово distort має декілька значень: спотворювати, сфальсифікувати, перекручувати, деформувати.

Наші інтереси: 

Розуміти, що коронавірусна істерія – це політична, а не медична епідемія. На відміну від українських медиків британські лікарі та науковці говорять своїй владі правду. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Ця правда (про коронавірус) була ясною з самого початку. Так, британськи медики чесніші та сміливіші за українських. Але, до Швеції Великій Британії, в цьому сенсі, ще дуже далеко.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!