Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Декларація Великого Баррінгтона: тисячі світових вчених виступили проти ковідних обмежень

Понад 6 000 вчених та медичних експертів долучились до глобального руху, учасників якого серйозно непокоїть політика запровадження карантинних обмежень через Covid-19. Вони заявили, що ці обмеження спричинюють руйнівний вплив на фізичне та психічне здоров'я людей, а також на суспільство в цілому. 

201008deklaraciya.jpg

Автори декларації
Автори декларації:  Мартін Кулдорфф (Martin Kulldorff), Сунетра Гупта (Sunetra Gupta), Джей Бхаттачар'я (Jay Bhattacharya) 

Вони закликають захищати вразливі категорії населення, а здоровим людям дозволити жити нормальним життям, пише ВВС.News.

Представники руху, відомого під назвою "Велика декларація Баррінгтона", відзначають, що в процесі ухвалення політичних рішень не приділяють достатньої уваги негативним наслідкам, які безпосередньо не пов'язані з коронавірусом.

Що таке Грейт-Баррінгтонська декларація?

Рух започаткували 4 жовтня у Грейт-Баррінгтоні, США. Наразі декларацію підписали понад 11 000 вчених та медичних працівників по всьому світу, а також понад 100 000 представників громадськості. Автори декларації:  Сунетра Гупта (Sunetra Gupta) з Оксфордського університету, Джей Бхаттачар'я (Jay Bhattacharya) зі Стенфордського університету та Мартін Кулдорфф (Martin Kulldorff) з Гарвардського університету.

Вони заявляють, що збереження карантинних обмежень може завдати непоправної шкоди. Зокрема, найсильніше постраждають соціально незахищені групи населення.

Учасники руху вказують, що ризик коронавірусу існує для старих та немічних, натомість для дітей він у 1000 разів менший (менший, ніж від звичайного грипу).

За їхніми словами, ризик зараження для всіх, включно з вразливими, падає. Тому:

  • здоровим людям слід дозволити нормально працювати;
  • школи та університети мають працювати у звичайному режимі;
  • треба дозволити спортивні та культурні заходи, а також роботу ресторанів. 

Офіційний сайт «Велика декларація Баррінгтона»

Велика декларація Баррінгтона (англ. Great Barrington Declaration) – глобальний рух учених та медичних експертів, а також долучених до них представників громадськості, які виступають проти продовження (або введення нових) обмежень через COVID-19, які, на їх думку, завдають непоправної шкоди суспільству і мають руйнівний вплив на фізичне та психічне здоров'я людей.

Декларація, що вміщує попередження про загрози, які становить для людства політика ізоляції у зв'язку з пандемією, а також низка рекомендованих заходів, пропонованих різними експертами, стала результатом зустрічі провідних учених, проведеної 1-4 жовтня 2020 року в Американському інституті економічних досліджень.


Декларація Великого Баррінгтона

Як епідеміологи-інфекціоністи та вчені з питань охорони здоров’я, ми серйозно занепокоєні шкідливим впливом на фізичне та психічне здоров’я домінантної політики щодо COVID-19, і рекомендуємо підхід, який ми називаємо цілеспрямованим захистом.

Маючи різні політичні погляди та географічне походження ми присвятили свою кар’єру захисту людей. Поточна політика масових обмежень має руйнівні наслідки для здоров’я населення як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Результати (можна назвати декілька) включають зниження рівню вакцинного охоплення дітей, погіршення наслідків серцево-судинних захворювань, зниження скринінгу на рак та погіршення психічного здоров’я. Усе це в найближчі роки призведе до збільшення надмірної смертності, найтяжчий тягар, якого понесе робочий клас та молоді члени суспільства. Позбавлення учнів школи є серйозною несправедливістю.

Затягування цих заходів доти, доки вакцина не стане доступною, завдасть непоправної шкоди, і уразить в першу чергу найменш соціально захищені категорії.

На щастя, наше розуміння вірусу зростає. Ми знаємо, що ризик смерті від COVID-19 у тисячу разів вищий в старих та немічних, ніж у молодих. Дійсно, для дітей COVID-19 є значно меншою за багато інших небезпек, включаючи грип.

У міру формування імунітету серед населення ризик зараження для всіх – включаючи вразливих – падає. Ми знаємо, що зрештою всі популяції досягнуть колективного імунітету – тобто точки, на якій рівень нових інфекцій є стабільним – і що цьому може сприяти (але без залежності від неї) вакцина. Тому нашою метою має бути мінімізація смертності та соціальної шкоди доти, поки ми не отримаємо колективний імунітет.

Найбільш співчутливий підхід, який врівноважує ризики та переваги досягнення колективного імунітету, полягає в тому, щоб дозволити тим, хто має мінімальний ризик смерті, жити своїм нормальним життям, формувати імунітет до вірусу через природну інфекцію, водночас краще захищаючи тих, хто знаходиться на найвищому рівні ризику. Ми називаємо це цілеспрямованим захистом.

Заходи захисту вразливих груп мають бути основною відповіддю системи охорони здоров’я на COVID-19. Наприклад, будинки пристарілих повинні використовувати персонал із набутим імунітетом та часто проводити ПЛР-тестування для іншого персоналу та всіх відвідувачів. Ротацію персоналу слід звести до мінімуму. Пенсіонери, які живуть вдома, повинні мати продукти та інші необхідні речі, доставлені додому. Коли це можливо, їм слід зустрічатися з членами сім’ї зовні, а не всередині. Може бути впроваджений вичерпний та детальний перелік заходів, включаючи підходи до домогосподарств із кількома поколіннями, і це цілком відповідає масштабам та можливостям систем охорони здоров’я.

Тим, хто не є вразливим, слід негайно дозволити відновити звичайне життя. Прості гігієнічні заходи, такі як миття рук і перебування вдома під час хвороби, повинні практикуватися всіма, щоб зменшити поріг колективного імунітету. Школи та університети повинні бути відкритими для звичайного навчання. Позакласні заходи, такі як спорт, слід відновити. Молоді дорослі з низьким ризиком повинні працювати у звичайному режимі, а не вдома. Повинні відкритися ресторани та інші підприємства. Мистецтво, музика, спорт та інші культурні заходи повинні відновитись. Люди, які піддаються більшому ризику, можуть брати участь, якщо захочуть, тоді як суспільство в цілому користується захистом, який надають вразливим ті, хто створив колективний імунітет.

4 жовтня 2020 року ця декларація була написана та підписана у Грейт-Баррінгтоні, США, авторами:

Доктор Мартін Куллдорф, професор медицини Гарвардського університету, біостатист та епідеміолог досвідчений у виявленні та моніторингу спалахів інфекційних хвороб та оцінці безпеки вакцин.

Доктор Сунетра Гупта, професор Оксфордського університету, епідеміолог із досвідом роботи в галузі імунології, розробки вакцин та математичного моделювання інфекційних захворювань.

Доктор Джей Бхаттачар’я, професор медичної школи Стенфордського університету, лікар, епідеміолог, економіст охорони здоров’я та експерт з питань політики охорони здоров’я щодо інфекційних захворювань та вразливих груп населення.

Джерело 

Наші інтереси: 

Залишатися стійкими в період коронаістерії, де з кожного кута тобі нав'язливо втюхують інформацію про кількість людей, що захворіли на Covid-19, і готують нас до "нової нормальності". 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

David Nabarro (ВООЗ), цитуючи Great Barrington Declaration світових учених і громадськости, закликає уряди не закривати людей від китайського вірусу, називаючи все своїми іменами.

https://www.theepochtimes.com/who-official-urges-world-leaders-to-stop-using-lockdowns-as-primary-method-against-ccp-virus_3534230.html

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

David Nabarro (ВООЗ), цитуючи Great Barrington Declaration світових учених і громадськости, закликає уряди не закривати людей від китайського вірусу, називаючи все своїми іменами.

https://www.theepochtimes.com/who-official-urges-world-leaders-to-stop-using-lockdowns-as-primary-method-against-ccp-virus_3534230.html

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Валерій Зміївський.
0
Ще не підтримано

Інформація до роздумів

Джеймс Гілліланд
Маски починають спадати

Китайська біологічна лабораторія в Ухані належить Glaxosmithkline, яка (випадково) володіє «Pfizer». (Той, хто робить вакцину проти коронавірусу, який (випадково) був запущений в Уханьскій біологічній лабораторії і який (випадково) фінансувався доктором Фаучі, який (випадково) просуває цю вакцину.
«GlaxoSmithKline (випадково) управляється фінансовим підрозділом Black Rock, який (випадково) управляє фінансами Open Foundation Company (Фонд Сороса), яка (випадково) управляє французькою AXA (міжнародна французька фінансова компанія з головним офісом у Парижі).
Сорос (випадково) володіє німецькою компанією Winterthur, яка (випадково) побудувала китайську лабораторію в Ухані і була куплена Німецьким Allianz, у якого (за випадковим збігом) є акціонер Vanguard, який (за випадковим збігом) є акціонером Black Rock», яка (за збігом) контролює центральні банки і управляє близько третиною світових інвестицій.
«Black Rock» також (за випадковим збігом) є основним акціонером Microsoft, що належить Біллу Гейтсу, який (за випадковим збігом) є акціонером Pfizer (який - пам'ятаєте? Продає чудо-вакцину), і (за випадковим збігом) тепер перший спонсор виставки «ХТО»
Тепер ви розумієте, як заразився мертвий кажан, що продається на мокрому ринку в Китаї, і вся планета.

https://uamodna.com/articles/11-chervnya-2021-roku-poslannya-otcya-absolyuta/