Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Акції Twitter впали на 12% після того, як компанія видалила аккаунт Трампа

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Акції впали після відкриття ринку 11 січня, досягнувши свого мінімуму в 45,17 долара. До цього, 8 січня, акції Twitter закрилися на рівні 51,48 долара. Twitter заявив, що видалив аккаунт Трампа 8 січня, тому що деякі з його недавніх повідомлень прославляли насильство. Компанія підіграла тим, хто намагався зв'язати риторику Трампа зі штурмом Капітолію США.

jack-dorsey.jpg

Керівник Twitter Джек Дорсі. Фото: AP

Дональд Трамп звинуватив Twitter в координації з демократами та радикальними лівими, щоб змусити його замовкнути, а також замовкнути ті 75 мільйонів амиериканців, які проголосували за нього, пише The Epoch Times.

Twitter також заблокував відомих користувачів, включаючи адвоката Сідні Пауелл і колишнього радника Трампа з національної безпеки Майкла Флінна. Платформу покинули й інші незабанені користувачі, в тому числі радіоведучі Марк Левін і Раш Лімбо.

Серед консерваторів, які все ще знаходяться в Twitter, деякі закликали перейти на Parler, альтернативу Twitter.

Але 11 січня Parler відключили від Інтернету після того, як Amazon Web Services відмовилися продовжувати розміщення платформи на своїх серверах. Parler подав до суду на Amazon.

Gab, ще один конкурент Twitter, також демонструє стрімке зростання.

Нагадаємо, Дональд Трамп молодший повідомив, що незабаром буде запущена нова соціальна мережа.

Наші інтереси: 

Стежити за подіями в США. Розуміти, що технологічні гіганти разом з глобальними ліваками хочуть правити світом. Тому й намагаються брехнею і заборонами усунути Трампа.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

То, не можна сказати, що це є несподіванкою для Твіттеру. Системний аналіз - то досить широко розповсюджена річ. Тобто, від президентсва Трмпа вони отримають ще більші збитки...Ось і підстава до гоніння Трампа через праведність з боку Твіттера. Тобто, збитки на десятки та сотні мільярдів доларів для кожного з дітей диявола, через унеможливлення Трампом вбивати людей хуцпою.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Олена Каганець.

Шкода. Дуже шкода, що відбувається у США. Ці хлопці (Джек Дорсі, зокрема) не розуміє, що його просто використали! Просто він так вихований ліваками!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Та, все він розуміє! Бо, інші люди, такі посади не обіймають! Просто, на кону майбутнє Землі!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!