Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Слуги народу запропонували прогресивну шкалу податку на доходи фізосіб

Важливість: 
2

Депутати пропонують ввести прогресивну шкалу ПДФО - від 15% до 27%. Найнижчу ставку пропонується запровадити для тих, хто заробляє до п'яти розмірів мінімальних зарплат (із 1 січня мінімальна зарплата в Україні - 4723 грн). Найвищу - для тих, чий місячний дохід вище 200 розмірів мінімальних зп.

Депутати фракції Слуга народу зареєстрували у Верховній Раді законопроект №3076, яким пропонують ввести прогресивну шкалу податку на доходи фізосіб (ПДФО) зі ставками від 15% до 27%. Шкала складається з п'яти ставок - 15%, 18%, 21%, 24% і 27%, пише Ліга. Новости.

Також документом пропонується:

- звільнити від оподаткування податком на доходи фізосіб і військовим збором доходи у вигляді відсотків за депозитами;

- встановити мінімальний неоподатковуваний дохід для фізосіб із місячним доходом не вище 15 розмірів мінімальної зарплати, передбачивши, що відповідні фізособи мають право зменшити свій місячний оподатковуваний дохід на суму мінімального неоподатковуваного доходу, який визначається як розмір мінімальної зарплати.

"Підвищена ставка буде застосовуватися тільки для рівня доходів, що перевищують максимальну базу для нарахування єдиного соціального внеску (15 розмірів мінімальної заробітної плати). При цьому, підвищена ставка податку буде застосовуватися тільки до перевищення бази над базою, яка підлягає оподаткуванню за нижчою ставкою", - уточнюється в пояснювальній записці до законопроекту.

Наші інтереси: 

Знати про можливі майбутні нововведення в оподаткуванні.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Теги: