Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
94

В Україні повноцінно запрацювала податкова служба

Світ:

Важливість: 
2

Кабінет міністрів запустив Державну податкову службу, поклавши на неї функції з реалізації податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного соціального внеску, а також у сфері боротьби з правопорушеннями податкового законодавства. Третина персоналу вже переведена з Державної фіскальної служби в податкову.

Таке рішення уряд ухвалив на засіданні 21 серпня, свідчать матеріали, що є в розпорядженні агентства "Інтерфакс-Україна", повідомляє Економічна правда і нагадує події, що цьому передували:

18 грудня 2018 року Кабінет міністрів прийняв рішення про утворення Державної податкової та Державної митної служб шляхом реорганізації Державної фіскальної служби шляхом поділу. 

6 березня 2019 року уряд затвердив положення про ДПС і ДМС, а 20 березня оголосив конкурс на обіймання посад керівників ДПС і ДМС.

8 травня 2019 року головою Державної податкової служби призначено переможця конкурсу Сергія Верланова, який до цього працював заступником міністра фінансів.

Наразі з Державної фіскальної служби 400 осіб уже переведено до новоствореної Державної податкової служби.

На початку липня Державна податкова служба поповнилася 150 співробітниками.

1 серпня стало відомо, що податкова служба запрацює після того, як до відомства буде переведена третина персоналу Державної фіскальної служби.

Наші інтереси: 

Реформи і упорядкування податкових органів держави.

Поширити цю сторінку: