Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Всі види адмінпослуг планують перевести в онлайн за 5 років

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Міністерство цифрової трансформації планує за 5 років перевести усі 100% адміністративних послуг в онлайн. Про це під час заходу "Digital transformation of Ukraine" у Львові заявив заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

"Наша ціль на 5 років - 100% послуг онлайн. З них 20% послуг - взагалі без втручання чиновників. До кінця року ми запустимо приблизно 20 сервісів", - сказав він, повідомляє Економічна правда.

"Один з пріоритетів - зробити просте закриття ФОП та зміну КВЕД. Бо нинішня процедура - абсурд", - підсумував заступник міністра.

Напередодні Федоров розповів, що необхідне для роботи "держави в смартфоні" суцільне покриття широкосмуговим інтернетом в Україні буде реалізовано протягом півтора-двох років.

Він також анонсував старт надання держпослуг з використанням системи ідентифікації громадянина Smart-ID в грудні 2019 року, або січні 2020 року.

Наші інтереси: 

Чудова ініціатива. Забудемо про походи до різних органів влади, стояння в чергах, щоб отримати якусь довідку чи здати якийсь папірець в контролюючі органи. З іншого боку, система ідентифікації громадянина Smart-ID, яке планується, може коштувати вам приватності.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...