Важливість: 
3
Цифрові технології проти мегаполісів: постіндастріал наступає

Мегаполіси справедливо асоціюються в нашій культурі з економічною могутністю, концентрацією ресурсів і процвітанням. Виробництво, торгівля і послуги в своїй сукупності надають певну глибину економічній структурі таких міст. Проте, цифрові технології можуть незабаром зруйнувати цей порядок.

Всі мегаполіси створені так, щоб максимально збільшувати продуктивність свого населення. Сучасні великі міста тримаються на ефекті масштабу — коли збільшення обсягу випуску продукції приносить переваги в витратах і на економії та перевагах розміщення робочої сили і компаній в розташованих поблизу кластерах. Однак, технологічний прогрес зламає цю стару бізнес-модель, погрожуючи майбутньому мегаполісів.

3D-друк дозволяє зробити будь-який предмет в єдиному екземплярі, чим завдає удару по традиційним великим виробництвам і складах. Від цього виграють споживачі і замовники, але програють великі міські масиви, прив'язані до виробництва.

Інтернет-торгівля вбиває супермаркети вже сьогодні.

Тільки у одному Китаї за найближчу п'ятирічку закриється третина з існуючих 4000 торгових центрів.

Крім того цифрові технології створять підґрунтя для конкуренції між фірмами і фрилансерами. В результаті офіси спорожніють.

Наші інтереси: 

Час змінюватись. Постіндастріал несе звільнення від диктату соціальної мегамашини. 

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка