Важливість: 
2

Спецтема:

Польща отримає безвізовий режим зі США: Пенс назвав терміни

Візи для громадян Польщі, які захочуть поїхати у Сполучені Штати Америки, незабаром будуть скасовані. Варшава та Вашингтон зараз мають дуже близькі стосунки. Віце-президент США Майк Пенс після розмови з президентом Польщі Анджеєм Дудою запевнив, що Варшава вже "досягла ситуації", в якій можлива відмова від віз.

 

19090501.jpg

Фото: AP

За словами Пенса, безвізовий режим буде запроваджено після того, як відбудуться сертифікація, передає Rzeczpospolita.

Віце-президент США відзначив, що американсько-польський альянс ніколи не був таким сильним, як сьогодні. Обидві країни, які століття пов'язували особливі зв'язки, зобов'язані теперішнім хорошим відносинам своїм лідерам – Анджею Дуді і Дональду Трампу.

Під час розмови Пенс і Дуда обговорили розширення присутності американських солдатів в Польщі і про внесок США в модернізацію Польської армії.

Поляки ймовірно зможуть отримати безвізовий режим зі Сполученими Штатами за програмою Visa Waiver. Це – програма уряду США, яка дозволяє громадянам конкретних країн подорожувати до Сполучених Штатів для туризму, бізнесу або перебування до 90 днів без отримання візи. Уряд США обирає лише високорозвинені країни, враховуючи рівень життя людей та економіку.
 

Наші інтереси: 

Посилення ролі США через Польщу у нашому регіоні.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка