Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
110

Форт Трамп у Польщі – посилення присутності військ США в Східній Європі

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

12 червня президенти Анджей Дуда і Дональд Трамп мають підписати в Білому домі угоду про постійне посилення присутності військ США в Польщі.

«Польща стає четвертою, після Великої Британії, Італії та Німеччини країною з найбільшим контингентом американських військ у Європі. Це серйозна зміна геополітичної ситуації (на нашому континенті)», наголошує публіцист Єнджей Бєлєцький, пише Польське радіо.

За словами Єжи Гащинського, «форт Трамп вартий великої ціни. Було б, однак, недобре, якби ми заплатили відправленням польських хлопців на війну до Ірану».

«Gazeta Polska Codziennie» звертає увагу на те, що саміт Трамп-Дуда може бути карколомним.

У проекті з робочою назвою "Форт Трамп" передбачається збільшення чисельності американських військ у Польщі і створення бази, у якій солдати змінюватимуться на ротаційній основі.

На практиці це означає, що військові США перебуватимуть на території Польщі весь час, тому в ЗМІ часто з’являється визначення «постійна присутність».

 

Наші інтереси: 

Союзники України створюють ще один запобіжник від московської агресивності. 

Коментарі

Зображення користувача Сергій Білецький.

Donald John Trump - наш козир

Зображення користувача Валерій Зміївський.

Наступним серйозним кроком США може стати постійна присутність військ США в Україні (військово-морська база в Очакові вже будується) Таким чином, це стане аргументом постійної присутності 6-го флоту США в Чорному морі