Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Трамп звинуватив Китай у систематичній крадіжці інтелектуальної власності

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент США Дональд Трамп хоче зупинити співпрацю з Китаєм і готує заходи у відповідь на запровадження Пекіном мит на американські товари. Він звинуватив Китай у тому, що той краде у США інтелектуальну власність та величезні гроші.

Про це він повідомив у Twitter.

"Наша країна втрачала, нерозумно втрачала, трильйони доларів, працюючи з Китаєм протягом багатьох років. Вони крадуть нашу інтелектуальну власність у розмірі сотень мільярдів доларів щорічно й хочуть це продовжувати. Я цього не дозволю! Нам Китай не потрібен і, чесно кажучи, нам було б набагато краще без них. Величезні гроші, зароблені та вкрадені Китаєм у США, рік за роком, протягом десятиліть, і це потрібно зупинити. Нашим великим американським компаніям наказано негайно почати шукати альтернативу Китаю, у тому числі повернути потужності назад до США", - написав президент США.

Раніше Трамп заявляв, що з 1 вересня Вашингтон введе нові мита у розмірі 10% на товари з Китаю вартістю 300 мільярдів доларів.

Наші інтереси: 

Насправді Китай не є смертельною загрозою для США. Економічними методами США спокійно може Китай перемогти.  Смертельною загрозою є російсько-китайський блок, спонсорований Євросоюзом.  

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Творчість неможлива без свободи. Диктаторські, рабовласницькі, комуністичні режими неминуче придушують творчість, тому для свого збереження змушені красти те, що створили держави вільного світу.

Крадіжки і наслідування є характерною особливістю Московії: Країна-плагіатор: у СРСР майже не було нічого оригінального.

У комуністичному Китаї дефіцит творчості обтяжується ще й особливостями монголоїдної раси, яка в цілому схильна до збереження існуючих норм. Про це у статті: Расове питання в постіндустріальному суспільстві: нова політкоректність.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Костянтин Струк.

Зате Китай наповнює світ колосальними обсягами ширвжитку (сам мав із ним справу з 2000 по 2014 роки), що саме по собі створює нові робочі місця. А тут вже питання інтелектуальної власності відходить на другий план.

Поки дихаю - сподіваюсь!