Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У Конгресі пропонують надати Україні статус головного союзника США поза НАТО

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Палаті представників Конгресу США з’явився законопроект, який передбачає надання Україні статусу головного союзника поза НАТО. Проект закону  "Про надання підтримки Україні для захисту її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності" спрямовано на посилення обороноздатності України.

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу посольства України у США.

Серед засобів, які пропонують конгресмени - передача Києву озброєнь, продаж летальних оборонних засобів ЗСУ, а також зміцнення спроможностей України протистояти російським кібератакам.

Пропонується доповнити перелік озброєнь, які можуть передати Україні, протитанковими, протикорабельними та протиповітряними системами.

"Законопроект передбачає можливість надання Україні статусу головного союзника США поза НАТО на період від часу набуття даним документом чинності до вступу нашої держави до Північноатлантичного альянсу. Такий статус може бути використаний для спрощення процедури передачі Україні оборонних засобів", - йдеться у повідомленні.

Співавторами законопроекту виступили керівники Комітету із закордонних справ, конгресмен-демократ Еліот Енгель та республіканець Майкл Маккол, а також голова та співголова Підкомітету щодо Європи, Євразії, енергетики і довкілля даного Комітету, демократ Віліам Кітінг та республіканець Адам Кінзінгер.

Наші інтереси: 

Важлива підтримка США, коли багато українців зневірилися і побоюються відкату назад у зв'язку з приходом до влади нового президента.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Бард Рой.

Нужноє дєла!

Хай буде!