Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
74

Палата представників Конгресу США ухвалила 3 резолюції щодо України: Голодомор, «Північний потік-2», Азовське море

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Посол України у США Валерій Чалий на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив про ухвалення Палатою представників Конгресу США трьох резолюцій на підтримку України.

«В першій – Голодомор 1932-33 років в Україні визнано геноцидом українського народу.

Друга резолюція спрямована проти завершення будівництва російського газопроводу «Північний потік-2».

Третя резолюція засуджує військову агресію, вчинену РФ проти Української держави у Керченській протоці»,

– відзначив дипломат.

Онлайн комітет Палати представників з міжнародних відносин наводить подробиці ухвалених резолюцій.

 

 

Так, резолюція щодо Голодомору містить наступне положення:

«Визнаються знахідки комісії щодо Голоду в Україні, представлені Конгресу 22 квітня 1988 року, включно з «Йосип Сталін та його оточення вчинили геноцид проти українців у 1932–1933».

Раніше резолюцію аналогічного змісту було підтримано у Сенаті США.

Онлайн доступні також тексти резолюцій щодо «Північного потоку-2» та «На підтримку України».

​Резолюція щодо «Північного потоку-2» «підтримує накладення санкцій» щодо цього газогону та закликає президента США «підтримати енергетичну безпеку Європи за допомогою політики диверсифікації з метою послаблення залежності від Росії».

Натомість резолюція «На підтримку України» вказує на необхідність притягнути Росію до відповідальності за її агресивні дії поблизу Керченської протоки, де Росія захопила три українські кораблі та 24 членів їхніх екіпажів, а також через блокування Росією Азовського моря.

«США, їхні союзники та партнери мають притягнути Росію до відповідальності. Неспроможність це зробити буде витлумачена Москвою, як зелене світло для того, щоб зайти далі, що стало би небезпечним прорахунком, який може обернутись військовою ескалацією», – йдеться у прес-релізі з приводу ухвалення резолюції, яка закликає президента США «словом та ділом» пояснити Москві потенційні наслідки її дій.

Наші інтереси: 

США, їхні союзники та партнери мають притягнути Росію до відповідальності.

Коментарі

Зображення користувача Валерій Швець.

Резолюція щодо голодомору є надважливою і для України, і для Сполучених штатів. Нарешті найбільша світова потуга остаточно стала на наш бік. Відтепер жодних сумнівів щодо щирості її намірів. У цьому сенсі під знаком запитання Велика Британія і Ізраїль. Можна було б згадати і сучасну Німеччину, але це не цілком самостійна держава. Можливо деякі важливі обставини голодомору у минулому і визнання його геноцидом в наш час - це пов'язані речі.

Зображення користувача Володимир Федько.

Ключовою фігурою Голодомору в Україні - Головним Злочинцем - був Лазар Каганович! Самі він очолював Центральний Комітет Комуністичної партії України (більшовиків)!

Цитата:
Можливо деякі важливі обставини голодомору у минулому і визнання його геноцидом в наш час - це пов'язані речі.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Валерій Швець.

Володимир Федько каже:
Ключовою фігурою Голодомору в Україні - Головним Злочинцем - був Лазар Каганович! Самі він очолював Центральний Комітет Комуністичної партії України (більшовиків)!

Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">Можливо деякі важливі обставини голодомору у минулому і визнання його геноцидом в наш час - це пов'язані речі.</blockquote>

Потужна інформаційна підтримка голодомору на Заході, на мою думку, не була випадковою. Крім того, безумовний злочинець Каганович не був надто самостійною фігурою. Люди такого гатунку завжди тримають ніс за вітром і дозволяють собі широку власну ініціативу лише у дозволеному напрямку. Не забуваймо, що другим секретарем при Кагановичі, фактично комісаром з вирішальним голосом і прямим зв'язком зі Сталіним, був такий же злочинець Постишев.