Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

США затвердили законопроект з фінансовою підтримкою для України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Палата представників Конгресу США затвердила проект закону з виділенням 445,7 мільйона доларів для підтримки України за лінією Державного департаменту США.

Зазначена сума містить, зокрема, асигнування в розмірі 115 мільйонів доларів для надання допомоги Україні у рамках програми “Міжнародне військове фінансування”.

Про це повідомило у четвер Посольство України в США на офіційній сторінці у Facebook.

Проект Закону щодо асигнувань Державного департаменту, іноземних операцій і суміжних програм на 2020 фінансовий рік визначає кошторис допомоги Україні по лінії Держдепу США, Агентства США з міжнародного розвитку та причетних відомств в сумі 445,7 мільйона доларів,
– йдеться у повідомленні.

Разом з тим у диппредставництві наголосили, що документ “забороняє виділення коштів американської допомоги на фінансування дій, пов’язаних з визнанням суверенітету Росії над Кримом або будь-який інший територією України”.

Комітет також рекомендував Держдепу США та Агентству міжнародного розвитку продовжувати надавати допомогу Україні в рамках реалізації програм реабілітації та адаптації українських військових, допомагати новоствореному Міністерству у справах ветеранів України, а також в подальшому розвитку боротьби з кібер-загрозами з боку РФ.

Законопроект набуде чинності після схвалення складом Палати представників, підтримки Сенату та підписання Трампом.

Наші інтереси: 

Підтримка США України продовжується.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.

Майбутнє української політики в тумані, але крен зроблено в російський бік
https://independentview.net/2019/05/13/taras-chornovil-nam-dovedetsia-rokamy-rozghribaty-lykho/?fbclid=IwAR2eH5j3JJ_9giNkCDEcCVg9vHyULHGc0duA8RWOSb1GO1j1_BG9MpR4L40

ВС

Зображення користувача Володимир Федько.

За це ми можемо подякувати тільки "73-му кварталу"!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!