Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Із 1 травня українці можуть міняти мобільного оператора без зміни номера

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

За кордоном така послуга доступна вже давно. В Україні ж відповідний закон був прийнятий ще в 2010 році, але включення послуги постійно відкладали.

Із 1 травня в Україні запрацювала послуга з перенесення абонентських номерів для користувачів мобільного зв'язку (Mobile number portability, MNP). Тепер українці можуть безкоштовно міняти мобільного оператора, зберігши при цьому старий абонентський номер, повідомляє Економічна правда.

Нагадаємо, що за кордоном така послуга доступна вже давно. В Україні ж відповідний закон був прийнятий ще в 2010 році, але включення послуги постійно відкладали.

Щоб змінити оператора і зберегти свій номер, потрібно переконатися, що він зареєстрований на вас, подати заявку на портацію новому оператору та отримати нову SIM-карту, на яку буде перенесено номер.

Якщо номер телефону не зареєстрований на абонента, потрібно буде пройти процедуру реєстрації, подавши для цього один із документів, що засвідчують особу.

Нагадаємо, раніше готовність до запуску послуги підтвердили в Національній комісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації, а також усі найбільші оператори мобільного зв'язку.

 

Наші інтереси: 

Добре, якщо комусь буде добре.

Підписуюсь на новини