Категорія:

Номер мобільного телефону — це значно більше

Житель Берліна Malte Spitz через суд домігся від оператора мобільного зв’язку Deutsche Telekom передачі йому всієї інформації, яку ті записували про нього як про абонента протягом 6 місяців. На диску, який він отримав, була детальна картина його життя протягом півроку включно з його місцем перебування в кожний конкретний момент.

Газета Die Zeit допомогла йому створити інтерактивну візуалізацію записаних даних, ви можете побачити усе це на власні очі на цій сторінці. Ви можете переглядати візуалізацію з довільною швидкістю, перестрибувати між моментами часу або ж дізнатись, коли він перебував у тому чи иншому місці.

Усе це, мабуть, відомо і про нас нашим мобільним операторам. Єдине, чого вони можуть не знати — кому той чи инший номер телефону належить, але це дуже слабка ланка нашої інформаційної безпеки. Чесно кажучи, коли Річард Столмен (відомий американський програміст, засновник руху вільного програмного забезпечення - ред.) казав, що не користується мобільним телефоном, бо йому не подобається, що за ним можуть таким чином шпигувати, мені його думка видавалась «перегином», але тепер бачу, що ми Столмена і таких, як він, часом недооцінюємо.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка