Важливість: 
3
Мобільні оператори запустили 4G-зв'язок в основному діапазоні 1800 МГц

У неділю, 1 липня, мобільні оператори «Київстар», Vodafone і lifecell запустили 4G в основному діапазоні 1800 МГц. Про це повідомляють прес-служби операторів на офіційних сторінках у Facebook.

Згідно з повідомленнями, поки 4G працює не по всій країні, а тільки в найбільших містах, наприклад, від «Київстар» – у Києві, а за декілька днів оператор планує запуск в інших містах.

«Київстар» розширив покриття 4G в Києві в діапазоні 1800 МГц! Ми називаємо його «килимовим», адже воно якісніше та радіус його дії набагато більший порівняно з 2600 МГц. Наразі можна скористатися сучасним мобільним інтернетом від «Київстар» на майже на всій території Києва», – повідомляє оператор у прес-релізі.

Разом з цим в повідомленні зазначається, що кількість абонентів «Київстар», які скористалися 4G в діапазоні 2600 МГц з моменту запуску в квітні, перевищила 1 млн. Споживання мобільного інтернету четвертого покоління перевищило 2400 ТБ.

«Відсьогодні мільйони українців отримали довгоочікуваний доступ до зв’язку четвертого покоління (LTE Advanced Pro). Раді брати безпосередню участь у цiй подiї та будемо й надалi забезпечувати абонентів нашої країни якiсним зв’язком»,  – йдеться у повідомленні на сторінці lifecell.

Карта покриття зв'язку 4G в основному діапазоні 1800 МГц оператора lifecell. Фото: lifecell.ua

«Ми стартували! 4G тепер не потрібно шукати – він завжди поруч», – йдеться в повідомленні «Vodafone Україна».

Карта покриття зв'язку 4G в основному діапазоні 1800 МГц оператора «Vodafone Україна». Фото: vodafone.ua

Джерело

 

Наші інтереси: 

Покращення інтернет-зв'язку. Покриття відтепер тільки зростатиме!

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка