Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Польща купила у США ракетні системи: яким озброєнням поповнився арсенал країни

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Польща купила у США дивізіон ракетних систем підвищеної мобільності на загальну суму 414 мільйонів доларів. Відповідну міжурядову угоду підписали президент Польщі Анджей Дуда та віце-президент США Майк Пенс.

19021502.jpg

Ракетна система HIMARS/ Getty images

Так, арсенал Польщі поповнився ракетними системами HIMARS, максимальною дальністю у 300 кілометрів. Анджей Дуда наголосив, що підписання польсько-американської угоди є символічною подією, яка призведе до зміцнення оборонного і бойового потенціалу Польщі та цілої східної Європи, передає "Укрінформ".

До польської армії потраплять ракети HIMARS – це сучасна зброя, яка використовується сьогодні найпотужнішою армією світу – армією США… Це зброя, яка гарантує безпеку Польщі і підвищить бойові можливості польської армії, яка призведе до захисту східного флангу НАТО”, - заявив під час церемонії підписання угоди міністр національної оборони РП Маріуш Блащак.

Віце-президент США Пенс зауважив, що США і Польща завжди стоятимуть пліч-о-пліч у питанні військового союзництва. Він подякував Польщі за виділення 2% ВВП на обороноздатність країни.

High Mobility Artillery Rocket System (HIMARS) — високомобільна реактивна система залпового вогню, яку виробляє компанія BAE Systems Mobility & Protection Systems. Система призначена для стрільби керованими і некерованими ракетами. Максимальна дальність — 300 кілометрів. Один тактичний автомобіль здатен нести шість реактивних снарядів або одну оперативно-тактичну балістичну ракету ATACMS.


 

Наші інтереси: 

Міць нашого союзника вигідна Україні. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Чудова новина!

Україна і Польща - опора США в Європі!

Цитата:
Віце-президент США Пенс зауважив, що США і Польща завжди стоятимуть пліч-о-пліч у питанні військового союзництва. Він подякував Польщі за виділення 2% ВВП на обороноздатність країни.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!