Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

SpaceX запустила на орбіту 64 супутника і встановила одразу два рекорди

В США в понеділок, 3 грудня, приватна аерокосмічна компанія SpaceX запустила ракету Falcon 9 з 64 супутниками в рамках місії SSO-A SmallSat Express. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Зазначається, що під час запуску SpaceX вперше використовувала перший ступінь, який до цього вже брав участь в двох інших запусках.

Крім того, цим запуском компанії вдалось встановити одразу два рекорди в американській космічній галузі: за кількістю запусків на рік та кількість виведених супутників за раз.

Найбільшу кількість супутників за раз в світовому масштабі вдалось  здійснити Індії, яка вивела 104 супутники.

Компанія повідомляє, що супутники було виведено на висоту 600-800 км на замовлення різних державних структур та приватних підприємств з різних країн, серед яких США, Австралія, Німеччина, Британія, Індія, Канада та інші.

Понад 20 з 64 космічних апаратів забезпечуватимуть потреби різних навчальних закладів та дослідницьких інститутів, 1 з них навіть запущено в рамках проекту однієї з приватних американських шкіл, яка отримала грант від NASA.

Наші інтереси: 

Приватні компанії здатні розвивати аерокосмічну галузь.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи