Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

У США наголосили, що допомагають Україні організаційно, економічно і технічно

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео наголошує, що США покращують технічне оснащення України для протидії російській агресії на українській території. 

Про це держсекретар США сказав на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у Вашингтоні.

Він наголосив, що десять років тому було започатковано діалог в рамках Комісії стратегічного партнерства Україна-США з метою розвитку взаємних інтересів та зміцнення зв'язків в якості вільних країн.

Помпео зазначив, що сьогодні на засіданні комісії було досягнуто поступу за трьома основними елементами в розвитку двосторонніх відносин, і зокрема в контексті безпеки щодо "протидії російській агресії". Також йдеться про галузь верховенства права і гуманітарні питання, економічну і енергетичну безпеку. 

У цьому зв'язку держсекретар США заявив : "Ми зміцнюємо українську демократію, підвищуємо рівень добробуту, і покращуємо рівень технічної оснащеності України для протидії російським агресивним задумам у цій країні".

Він наголосив, що Україна переживає вирішальний етап у своїй історії. 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що 16 листопада у Вашингтоні на засіданні Комісії стратегічного партнерства між Україною і США обговорювалися і конфіденційні питання, які стосувалися співпраці у сфері постачання озброєнь. 

Наші інтереси: 

США - стратегічний партнер України.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

Дуже приємно чути таку інформацію.Вона вселяє надію.

Зображення користувача Володимир Федько.

США - надійний партнер України!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!