Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

У США наголосили, що допомагають Україні організаційно, економічно і технічно

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Майк Помпео наголошує, що США покращують технічне оснащення України для протидії російській агресії на українській території. 

Про це держсекретар США сказав на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у Вашингтоні.

Він наголосив, що десять років тому було започатковано діалог в рамках Комісії стратегічного партнерства Україна-США з метою розвитку взаємних інтересів та зміцнення зв'язків в якості вільних країн.

Помпео зазначив, що сьогодні на засіданні комісії було досягнуто поступу за трьома основними елементами в розвитку двосторонніх відносин, і зокрема в контексті безпеки щодо "протидії російській агресії". Також йдеться про галузь верховенства права і гуманітарні питання, економічну і енергетичну безпеку. 

У цьому зв'язку держсекретар США заявив : "Ми зміцнюємо українську демократію, підвищуємо рівень добробуту, і покращуємо рівень технічної оснащеності України для протидії російським агресивним задумам у цій країні".

Він наголосив, що Україна переживає вирішальний етап у своїй історії. 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що 16 листопада у Вашингтоні на засіданні Комісії стратегічного партнерства між Україною і США обговорювалися і конфіденційні питання, які стосувалися співпраці у сфері постачання озброєнь. 

Наші інтереси: 

США - стратегічний партнер України.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка