Важливість: 
5
Еріх Кох – агент Сталіна, людина Бормана, заслужений пенсіонер (відео)

Репресивна політика Третього Райху проти слов’ян і євреїв була організована Борманом – агентом Сталіна. Головним виконавцем цієї промосковської політики був Еріх Кох – рейхскомісар України, ставленик Бормана. 

2018-09-15erihkoh-agentstalinalyudynabormanazasluzhenyypensionerfoto2.jpg

2018-09-15 Еріх Кох – агент Сталіна, людина Бормана, заслужений пенсіонер ФОТО 1
Ігор Каганець і Володимир Федько – в студії Intermarium.TV 15 вересня 2018 року

Маючи покровителем Мартіна Бормана (другу людину після Гітлера), Еріх Кох зруйнував усю східну політику Третього Райху. Він постійно конфліктував з райхсміністром східних визволених територій Альфредом Розенбергом, генерал-фельдмаршалом Паулем фон Кляйстом, губернатором Дистрикту Галичина Отто Вехтером, генерал-комісаром Генерального округа Білорутенія Вільгельмом Кубе та іншими прихильниками співпраці з місцевими націоналістами.

Правління Коха в окупованій Україні відзначалося винятковою жорстокістю. Він вважав Україну не національним, а територіальним поняттям, з цієї причини вибрав столицею Райхскомісаріату України місто Рівне, а не Київ. Кох вважав українців «недолюдьми» і всіляко поширював ненависть між німцями та українцями.

За «дивним» збігом обставин уряд СРСР зовсім не вимагав видачі ката України. Його судили в Польщі, оскільки Східна Пруссія тепер належала їй та СРСР. Досудове слідство тривало майже 9 років. 9 травня 1959 року Коху оголосили вирок – смертну кару. Проте невдовзі її замінили на довічне ув'язнення з огляду на поганий стан здоров'я арештанта.

Кох утримувався як привілейований злочинець: мав телевізор, бібліотеку та щоденну свіжу західну пресу. Попри «слабке» здоров'я прожив ще 27 років і вмер у листопаді 1986, не доживши до незалежності ненависної йому України якихось 5 років.

Тобто за свої видатні заслуги кат України Еріх Кох отримав персональний санаторій, де його обслуговували і охороняли до самої смерті.

На думку дослідника російського антирадянського руху опору і РОА Володимира Батшева, військовий злочинець Еріх Кох був таємним радянським агентом і виконував директиви Сталіна щодо здійснення терору проти населення окупованої України.

У всіх трьох головних сталінських «кротів» – Мартіна Бормана, Еріха Коха і Ріхарда Яри – є спільні риси:

  1. Свою кар’єру вони розпочали у 20-х роках – на ранньому етапі формування німецького націонал-соціалістичного і українського націоналістичного руху.
  2. Починали з посад «казначеїв» і «завгоспів».
  3. Конфліктували з іншими членами організації у боротьбі за владу і ресурси.
  4. Під час війни були високопоставленими діячами ворожих до СРСР організацій.
  5. Заохочували «радикальні дії», закликали до крайнощів.
  6. Попри усе це після війни спокійно жили у комфортних умовах на підконтрольній Москві території і померли своєю смертю.

Додаткова  інформація:

Якщо вас цікавить розвиток цієї теми, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
 
Наші інтереси: 

Відновлення історії, проектування майбутнього.  

Гравець: 
Віктор Макаренко
 
Форум Підтримати сайт Довідка