Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Московщина була і буде основним ворогом як Болгарії, так і України

Свій День Злуки, який ми святкуємо 22 січня, болгари відзначають 6 вересня. Вони свого добилися ще у 1885 році, об'єднавши Князівство Болгарія з турецьким протекторатом Східною Румелією. А ми лише у 1919-му, об'єднавши ЗУНР та УНР. Відмінностей звісно дуже багато. Навіть те, що в нас Схід і Захід разом, а в них - Північ і Південь разом. Але є також і спільні уроки.

Головний - Московщина була і буде основним ворогом як Болгарії, так і України.

1. Після Злуки Болгарії, саме Московщина вимагала від Туреччини проголошення війни.

2. Саме Московщина створила "нормандський формат", залучивши до травлі Болгарії Францію та Німеччину.

3. Єдиний союзник Болгарії - Великобританія, яка й зупинила вже розпочату інвазію турків. Та німецька журналістика, яка зайняла виразно антимосковську позицію (зараз Москвою це враховано).

4. Московщині вперше в історії не допомогла агентура на ключових державних постах. Злука Болгарії відбулася всупереч московському офіцерству, якими кишма кишіла болгарська армія, а на чолі самого Міноборони Болгарії стояв їхній "Лєбєдєв" - Кантакузин.

5. Справу Злуки Болгарії довершили хлопчаки: князь Александар - 28 років, міністр оборони - 29 років, начальник Генштабу - 24 роки. Незабаром після Злуки ця трійця здійснить неможливе - перекине всі війська з турецького напрямку на північ - проти Сербії.

6. Московщина, не змігши натравити на Болгарію турків, таки знайшла дурників. Війну оголосила Сербія. Але програла.

Висновок: Москва завжди одна й та сама. Царська, більшовицька, путінська.

Москва діє за однаковими лекалами - співпраця з Німеччиною, ослаблення країн Міжмор'я, розпалювання воєн і стимуляція інтервенцій, впровадження агентури у силові блоки, пропаганда удаваного братства, підкуп, шантаж.

Це тяжкі риси нашого історичного ворога. Але їх одноманітність дає змогу успішно прогнозувати і знешкоджувати московську небезпеку.

Зі святом, країни Міжмор'я!

 

Автор: Ростислав Мартинюк, історик

Наші інтереси: 

Прогнозувати і знешкоджувати московську небезпеку. 

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка