Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 6
  • Переглядів: 6

Чотири бронекатери поповнили склад ВМС України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Тисячі одеситів і гостей міста відзначали у неділю спільно з військовими моряками День Військово-Морських сил Збройних сил України. Біля причалів морвокзалу вишикувались кораблі, на флагманському фрегаті "Гетьман Сагайдачний" та інших кораблях підняті Державний прапор України, прапор ВМС і прапори розцвічування.

З нагоди свята і включення до складу ВМС України малих бронекатерів на морвокзал прибув у супроводі командувача ВМС ЗСУ Ігоря Воронченка міністр оборони Степан Полторак.

"У 2018 році Збройні сили України мають набути бойових спроможностей, зокрема, сформовано командування морських сил, до кінця року сформуємо Другу бригаду морської піхоти.

Крім бронекатерів, які сьогодні введемо до бойового складу флоту, завершуємо будівництво десантно-штурмових катерів, очікуємо прибуття патрульних катерів від наших партнерів зі США.

Водночас продовжимо будівництво корвета і розробку нових артилерійських броньованих катерів", - зазначив Полторак.

Після  урочистої церемонії включення до складу ВМС України чотирьох артилерійських бронекатерів «Вишгород», «Лубни», «Кременчук» та «Нікополь», що пройшли багатомісячні випробування в Чорному морі, міністр вручив ряду військовослужбовців бойові нагороди й інші відзнаки.

Одесити та гості міста матимуть змогу відвідати кораблі ВМС біля причалів морвокзалу і ознайомитися з озброєнням та бойовою технікою.

З нагоди Дня ВМС на Дерибасівській пройшов святковий концерт.

Наші інтереси: 

Гарантія безпеки України на морі.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олег Михайлишин.

Гарантія України це Арії! Всі погоджуються?

Я є бо ми є! Ми є бо Я є!