Важливість: 
5

Категорія:

Нове аріянство: світогляд, релігія, філософія, політологія, практика - Intermarium.TV

Для правильного формування постіндустріальної цивілізація треба мати відповідну політологічну школу. Проте політологія є частиною філософії, а філософія – це систематизована частина світогляду. Який світогляд найкраще підходить для творення нового світу? Яка його структура? Яке місце в ньому займає релігія? Ці питання досліджували футуролог Ігор Каганець і політолог Богдан Бень в оновленій студії Intermarium.TV..

foto.jpg

Ігор Каганець і Богдан Бень у студії Intermarium.TV за столом "Гартленд"
Ігор Каганець і Богдан Бень у студії Intermarium.TV за столом "Гартленд"

Творення нового світу завжди починається продуктивного духовного імпульсу, носіями якого є шляхетні люди. У європейській традиції шляхетні люди позначаються терміном «арії», що значить ярі, сонячні, життєтворчі, божественні (від кореня *яр-*ар*-ра – бог, божественне сонце). Звідси слово «аристократія» – «влада найкращих». На санскриті слово «шляхетний» звучить як «ар’я».

Світогляд шляхетних людей (аріїв) називається «Арійським світоглядом», а оснований на ньому спосіб життя позначається терміном «Арійство». 

Аудіозапис розмови

Головний сенс Арійського світогляду полягає в тому, що  людина є втіленою божественною сутністю, яка протягом багатьох земних втілень опановує психофізичний світ і розвивається від людини до боголюдини. Перетворення на боголюдину – центральна ідея Арійського світогляду.

Наші інтереси: 

Для активного руху вперед потрібні глибокі знання. Знайомимось з філософськими основами.

Гравець: 
Віктор Макаренко

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка