Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Новини Міжмор'я: Україна та Польща будуватимуть транспортний коридор через Карпати

Міністри інфраструктури України та Польщі Володимир Омелян та Анджей Адамчик підписали Меморандум про співпрацю в будівництві міжнародної транспортної магістралі Via Carpatia. Ця магістраль допоможе інтеграції транспортних систем ЄС та країн Східної Європи.

Церемонія підписання документа відбулася у Перемишлі в неділю, 22 жовтня, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

Під час зустрічі міністри обговорили будівництво двох нових транспортних коридорів - Via Carpatia і GO Highway, створення яких має сприяти інтеграції транспортних систем Євросоюзу та країн Східної Європи.

"Коридор через Карпати також є мостом між Європою і Азією, він дозволяє використовувати транзитний потенціал Польщі, України та інших країн-партнерів", - заявив український міністр.

Під час візиту до Польщі 22 жовтня міністр інфраструктури України Володимир Омелян та голова Верховної Ради Андрій Парубій разом із маршалком польського Сейму Мареком Кухціньським відвідали пункти пропуску на кордоні між країнами, а також оцінили рівень розвитку прикордонної інфраструктури.

Парубій і Кухціньський висловилися за будівництво чотирьох нових пунктів пропуску на польсько-українському кордоні: Боберка-Смольник, Лопушанка-Михновець (Львівська область), Адамчуки-Збережа (Волинська область) та Лубня-Волосате (Закарпатська область).

Джерело

Наші інтереси: 

Країни Міжмор'я повинні мати гарне транспортне сполучення.

Гравець: 
Оксана Колосовська
 
Форум Підтримати сайт Довідка