Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Дніпро стане частиною транспортної мережі Міжмор'я: Україна та Білорусь створять річковий портовий хаб

Спецтема:

Україна та Білорусь мають намір спільно створити річковий портовий хаб з метою включення Дніпра до транс'європейської транспортної мережі. Про це  повідомив заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань,

5 травня відбулися міжурядові переговори з білоруською делегацією й Міністерством транспорту Республіки Білорусь.

"Це не просто ідея створити портову інфраструктуру, їхня ідея більш глибока - з'єднати водні шляхи Республіки Білорусь через український Дніпро із Чорним морем, і далі мати виходи на країни Азії. Ця ініціатива також підтримується польською стороною, і ми - 3 країни - вирішили відновити цей міжнародний транспортний коридор", - сказав заступник міністра.

Довгань повідомив, що Україна виступила із заявкою про включення Дніпра до транс'європейської транспортної мережі, й далі планує подавати в Єврокомісію запит на технічну допомогу в розвитку цього міжнародного транспортного коридору.

Він підкреслив, що у проекті національної транспортної стратегії до 2030 року великий акцент робиться на розвиток судноплавства й розвиток внутрішнього водного транспорту.

Водночас Довгань вказав на необхідність введення річкового збору, закладеного в законопроект про внутрішній водний транспорт, з метою фінансування розвитку внутрішніх водних шляхів.

 

Наші інтереси: 

Країни Міжмор'я повинні мати надійне транспортне сполучення.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи