Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
73

Як тільки Трамп почав підвищувати ставки, Північна Корея стала задкувати, – Латиніна

Важливість: 
3

Керівник КНДР Кім Чен Ин не звик, щоб у відповідь на його "крики" так само "кричав" президент США Дональд Трамп, зазначила російський публіцист Юлія Латиніна.

На прикладі Північної Кореї видно, що в XXI столітті складно впоратися з країною, яка проявляє себе як хуліган. Про це в ефірі радіостанції "Ехо Москви" заявила російський публіцист Юлія Латиніна.

"У XIX столітті, звичайно, цю Північну Корею давно б уже через її слабкості завоювали і перетворили на колонію. А зараз вона як колонія взагалі нікому не потрібна, і навіть навпаки, Китай у страшному сні бачить, що Північна Корея возз'єднається з Південної і стане одним з конкурентів Китаю (чому він, власне, режим північнокорейський і підтримує)", - сказала вона.

На думку Латиніної, погрози КНДР не лякають нікого, крім самих північних корейців.

"Зверніть увагу, що як тільки Трамп  теж почав підвищувати ставки, то Північна Корея, навпаки, стишила голос. Бо раніше ці хлопці весь час говорили: "Та ми зараз роздовбаємо  Америку" , - а зараз вони сказали, коли Трамп на них цикнув: "Так ми розбомбимо Гуам". Ну, розумієте, Північна Америка - це серйозно, а Гуам - технічна база", - зазначила вона.

Публіцист вважає, що спробу удару по острову, де живуть кілька тисяч чоловік персоналу, "можна пережити".

"А якщо така спроба трапиться, то, як сказав Трамп, тоді буде завдано по Північній Кореї удар у відповідь", - сказала вона.
За словами Латиніної, Китай не стане захищати КНДР, якщо США завдадуть по ній відповідний удар .

"Ми прекрасно розуміємо, що США не нападуть першими.

Таким чином, весь блеф Кім Чен Ина фізично скінчився. Нема нічого смішнішого за товстенького диктатора, який тільки кричить і нічого не робить, тому що крім крику, він нічого не вміє. Він звик, що покричить і йому за це щось подають.

А він зараз кричить, і на нього у відповідь кричить Трамп. Товстун до такого не звик, зараз здується. Та вже здувається", - заявила вона.

8 серпня видання The Washington Post повідомило, що розвідка США має у своєму розпорядженні дані про готовність Пхеньяна оснащувати міжконтинентальні балістичні ракети ядерними боєголовками.

11 серпня Трамп заявив, що військове рішення в зв'язку з ситуацією навколо Північної Кореї вже готове.

Джерело

Наші інтереси: 

Говорити з противником потрібно на зрозумілій йому мові. Тоді результат швидше досягається.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Північна Корея - маріонетка Кремля!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!