Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Українські війська на Донбасі поступово просуваються вперед, - Тука

Збройні сили України поступово просуваються вглиб окупованої території Донбасу, виганяючи терористів з так званої «сірої зони». Зайняті ЗСУ території належать Україні згідно з Мінськими угодами.

tuka.jpg

Георгій Тука

Про це повідомив заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука, повідомляє канал 112 Україна.

«Мова йде про взяття під контроль українськими Збройними силами тих територій, які називаються «сірими зонами». З точки зору збільшення території, що контролюється центральною владою – так, збільшується така територія. Поступово. Але потрібно мати на увазі, що всі ці території, які ми взяли під контроль, зафіксовані мінськими угодами. Більш того, на превеликий жаль, частину територій, які там зафіксовані, ми відразу втратили, взяти те ж Дебальцеве. Ні сепаратисти, ні їхні кремлівські господарі не відчувають жодних докорів сумління і комплексів з цього приводу. Я вважаю, що ми робимо все абсолютно правильно. Сподіваюся на подальший успіх», - розповів заступник міністра.

Раніше в ефірі телеканалу 112 Україна в програмі "Донбас. Реалії" повідомилялося, що в ході т. зв. "повзучої" деокупації ЗСУ відвоювали близько 50 кв. кілометрів території на Сході.

Наші інтереси: 

Збройні сили України відвойовують втрачені позиції.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи