Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
44

Турчинов виступив за якнайшвидше введення візового режиму з РФ. Глава СБУ підтримує

Важливість: 
2

На сході України необхідно вибудовувати кордон, який захистить цивілізацію від російської агресії, від проникнення гібридних провокаційних технологій РФ на Захід. Україна має історичну місію.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов виступає за якнайшвидше введення візового режиму з Російською Федерацією. Про це він заявив журналістам перед 6-м Національним молитовним сніданком у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я вважаю, що це питання не просто назріло, а перезріло. Його необхідно реалізувати якнайшвидше - тим краще буде для країни", - сказав Турчинов.

"У нас буде відкритий в'їзд в Європу, і на сході необхідно вибудовувати кордон, який захистить цивілізацію від російської агресії, від проникнення гібридних провокаційних технологій РФ на Захід і саме Україна стала на шляху Росії - напевно, це наша історична місія", - пояснив він.

Турчинов також зазначив: якщо рішення про введення візового режиму з РФ буде прийнято Верховною Радою, то заходи щодо його реалізації повинен буде розробити Кабінет Міністрів.

Керівник Служби безпеки України Василь Грицак також вважає доцільним запровадити режим обмеженого в'їзду на територію України для громадян Російської Федерації. Право на безвізовий в'їзд матимуть лише власники біометричних паспортів.

Нагадаємо, що з 1 березня 2015 року громадяни РФ в'їжджають в Україну за закордонними паспортами. Раніше вони могли використовувати внутрішній паспорт громадянина Росії.

У березні 2014 року РНБО доручив МЗС ввести візовий режим з Росією. Однак через кілька тижнів представники влади повідомили, що відмовилися від цієї ідеї.

Минулого року спікер Ради Андрій Парубій запропонував ввести візовий режим з РФ через затримання журналіста "Укрінформу" Романа Сущенка.

Наші інтереси: 

Візовий режим з РФ вигідний Україні як в політичному, так і в економічному плані.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: