Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
182

Держустанови повинні терміново перейти на бухгалтерські програми українського виробництва, – Турчинов

Світ:

Спецтема:

Важливість: 
3

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив,  що державні установи мають терміново перейти на використання бухгалтерських програм українського та європейського виробництва, відмовившись від російських програм. Про це повідомляє інформагенство Українські Національні Новини.

“Коли ми говоримо про державні установи, бюджетні установи, то тут не буде факультативу, вони у терміновому обов’язковому порядку будуть переводитися на програмний продукт національного виробника. Хочу сказати, що є дуже якісний продукт, який виробляють наші українські програмісти, є європейський продукт, в тому числі які забезпечують якісне ведення бухгалтерського обліку тощо”, — зазначив він.

Водночас О.Турчинов зауважив, що держава не може примусити бухгалтерів, які користуються російським програмним продуктом, терміново від нього відмовитися.

“В першу чергу це стосується санкцій щодо неможливості реалізації цього програмного продукту”, — додав він.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних санкцій проти фізичних і юридичних осіб з Росії, в тому числі заборона поширюється на компанію-постачальника ERP-систем ТОВ “1С”.

На думку експертів, заборона системи "1С" спершу спричинить дискомфорт для держпідприємств.

Наші інтереси: 

Відмовляючись від російського, ми стимулюємо розвиток національного продукту. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Який сенс Указу президента, якщо не передбачені санкції за його невиконання!?

Цитата:
Водночас О.Турчинов зауважив, що держава не може примусити бухгалтерів, які користуються російським програмним продуктом, терміново від нього відмовитися.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Користування російськими бухгалтерськими програмами у приватному секторі буде непоганим індикатором лояльності до нашої держави з боку підприємців!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Ох і писку буде!!!!! ))))

"Продукт в студію!" - закричали українські бухгалтери! )))

Цитата:
...є дуже якісний продукт, який виробляють наші українські програмісти, є європейський продукт, в тому числі які забезпечують якісне ведення бухгалтерського обліку ...”,

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)