Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

В Україні розробили снайперську гвинтівку під набої стандарту НАТО

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Нова зброя, що отримала назву Rhino Hunter і випускатиметься під брендом Snipex, нагадує відому американську Barrett. Розробники зупинилися на прототипі гвинтівки, яка має західний калібр 12,7х99

Українські зброярі розробили далекобійну великокаліберну снайперську гвинтівку калібру 12,7 мм під набої стандарту НАТО, повідомили у виданні Міністерства оборони України "Народна армія".

Нова зброя, що отримала назву Rhino Hunter і випускатиметься під брендом Snipex, нагадує відому американську Barrett.

За інформацією видання, розробники зупинилися на прототипі гвинтівки, яка має західний калібр 12,7х99 (перша цифра позначає калібр, друга — довжину гільзи патрона) під патрон .50 BMG, оскільки українська армія активно переходить на стандарти НАТО.

Виробники наголосили, що всі елементи гвинтівки повністю виготовлено з українських комплектуючих. Зброя вже надійшла в підрозділи українських силових структур.

 

 

Наші інтереси: 

Завдяки цій війні розвивається українське зброярство. Як би це не було парадоксально.

Теги:

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Коментарі

Зображення користувача cBіт Розумний.

Тут треба думати трохи і наперед. Тобто, як забезпечити таку зброю боєзапасом. Наприклад, до війни радянські війська мали міномети 82-го калібру, це дало змогу під час війни використовувати як свої міни, так і німецькі (які мали калібр 80). Відповідно, німці не могли у своїх 80каліберних мінометах використовувати радянські міни 80-го калібру.

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"