Зображення користувача Володимир Федько.
Володимир Федько
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Місто, в якому живуть бобри (Велопрогулянка №1)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Досить розмовляти про корисність велосипеда і Workout! Треба сідати на байк і їхати за пригодами і здоров’ям!


Мої заняття Workout починаються вже при виході з квартири… Мешкаю я на четвертому поверсі будинку без ліфту, тому беру байк в руки і несу його по сходах вниз (наголошую: несу, а не кочу по сходах!).

Сідаю на байк і через 5-7 хвилин я вже на околиці Пуща-Водицького лісу.

Сьогодні, 12 березня, я вирішив відкрити весняно-осінній сезон 2017 року. Один знайомий якось розказав мені, що є місце в якому живуть бобри. І я вирішив туди поїхати…Жодного бобра я не побачив, але ознайомлення з містом, де вони живуть, розширило мій світогляд щодо світу живої природи!

***

Готувався до відкриття сезону я декілька днів… Перевірив велосипед… Переглянув і підібрав одежу для прогулянки…

Зранку у нас було + 8.

Одягся я за принципом «капусти»: легка футболка з коротким рукавом, футболка з довгим рукавом, флісова курточка, куртка тактична (Швейцарія). Штани від легкої білизни (Британія), штани тактичні (США). Відносно головного убору у мене виникли сумніви: з одного боку, у мазепинці (модель розроблена і пошита у Володимира Щербини) не холодно; в той же час при їзді, особливо якщо буде вітерець, можна застудити вуха. Тому я взяв мазепинку і легкий демісезонний шолом (під впливом Щербини я модернізував стандартний «бундес»). Як виявилося, така передбачливість себе виправдала – при швидкості більше 10 км/год у вуха сильно задуває холодний вітерець.Для фотосесії я взяв фотоапарат… також зі мною був смартфон.

[До речі смартфон дуже корисна річ у вело-прогулянках:

  • Телефон;
  • GPS-навігатор;
  • Фотоапарат;
  • Диктофон для запису вражень від побаченого і цікавих думок;
  • Архів для корисних текстів (поради при травмах тощо].

Для закріплення фотоапарата і смартфона я використовую раритетний фотоштатив «ФЭД», модернізований автомобільний тримач для смартфона і потужну защіпку. За допомогою цих пристроїв я можу закріпити фотоапарат і смартфон на чому завгодно (наприклад, якщо хочеться зробити селфі).

Оскільки смартфон дуже апетитно споживає заряд акумулятора, то необхідно брати з собою запасний зовнішній акумулятор і кабель.


Не треба забувати і про засоби безпеки! Під час фотографування можна захопитися і відійти від байка метрів на 20 у пошуках вигідної точки зйомки… можна повернутися до нього спиною хвилин на 10-15… Тому надійніше прикувати байк до дерева. Не всякий злодій носить з собою потужні кусаки чи відмичку, та й час потрібен…На прогулянці я провів більше чотирьох годин. Workout закінчився, коли я на руках заніс байк на четвертий поверх у квартиру!


Наші інтереси: 

Гармонійно розвиватися і бути в чудовій фізичній формі!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

P.S.

1) Захисний шолом я не одягав... оскільки мені треба було тільки один раз переїхати через автомобільну дорогу... А далі вже лісом.

2) З продуктів харчування я взяв на прогулянку:

- вода - 0,5 л. (це крім води для технічних потреб, що в балоні на рамі велосипеда);
- дві канапки з сиром;
- кава в термосі - 0,35 л.;
- цукерки-льодяники - 7 шт.

3) Медичну аптечку (про її склад я детально розповім в окремому блозі).

4) Інструменти для дрібного ремонту велосипеда.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ія Подолянка.

Дача сина розташована біля річки.(в Києві)Бобри підгризли фундамент дачного будинка.В річці плавають дикі качки. вужі вилазять грітися на сонці. Володимире . ти нагадав мені молодість коли миквартетом -чоловік.яі два сини щодня (щоранку) робили пробіжки по шкільному стадіону. робили вправи на якихось снарядах -забуло як воно звалося.Треба брати з тебе приклад

Зображення користувача Явсе Світ.

Гарні фотографії...Природа перед весняним пробудженням...
Друже,коли прив'язуєш велосипед до дерева,то старайся одним махом прив'язати раму,колесо і дерево...бо якби я був злодієм,то ти лишився би без колеса,яке у тебе знімається руками ексцентриком за 10 секунд...)

Вірю в те, що розумію.