Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
182

Витік з ЦРУ про телевізори-шпигуни доводить, що WikiLeaks – проект Кремля

Категорія:

Спецтема:

Важливість: 
2

Сайт Wikileaks виклав документи, в яких звинувачує ЦРУ в шпигунстві через телевізори. Сенатор-республіканець Джон Маккейн і британські ЗМІ зазначають, що зв’язок між Росією і WikiLeaks цілком очевидний.

Джон Маккейн сказав це після публікації WikiLeaks 7 березня 8,5 тисяч секретних документів ЦРУ. Публікація, що містить інформацію про “хакерську машину” ЦРУ, називається Притулок 7.

Як заявляє WikiLeaks, ЦРУ завдяки програмам має доступ до телефонів на платформах iOS і Android, комп’ютерів під управлінням Windows і розумних телевізорів Samsung. Самі шкідливі програми опубліковані не були — їх оприлюднення очікується в разі досягнення суспільного консенсусу щодо їх аналізу і “знешкодження”.

" Я не можу сказати, що росіяни відповідальні за це, але очевидно, що WikiLeaks пов’язана з Росією", — наголосив Джон Маккейн, вказавши на той факт, що колишній співробітник американських спецслужб Едвард Сноуден, який передав журналістам у 2013 році секретні документи, зараз проживає в Росії.

Коментуючи нові витоки, Маккейн також зазначив необхідність посилення кібербезпеки США, бо “якщо хакери змогли зламати ЦРУ, вони можуть зламати кого завгодно”.

Крім того, сьогодні всі найбільші британські газети обговорюють публікацію WikiLeaks.

За словами оглядача Guardian Джуліана Боргера, чергова публікація Джуліаном Ассанжем про прийоми американської розвідки сприймається у Вашингтоні як ще один удар у боротьбі між американським і російським розвідувальними відомствами.

У цій битві, пише оглядач Guardian, сайт Wikileaks явно виглядає таким, що стоїть на боці Росії.

Нагадаємо, в січні ЦРУ, ФБР і АНБ встановили, що саме російська військова розвідка стояла за анонімними хакерами Guccifer 2.0 і DCLeaks.com, які передавали Wikileaks вкрадені матеріали. Показово також, що Wikileaks майже не публікував матеріали проти Росії.

Наші інтереси: 

Підкуп і шпигунство завжди були основною зброєю Москви

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Алекс Стаднер, психіатр ЦРУ, який досліджував психологію перебіжчиків і зрадників, відмічав, що ніколи ще ніхто не втікав і не зраджував із-за того, що був щасливим.

Часто буває, що перебіжчикам і зрадникам не повезло в житті, внаслідок чого вони ставали підступними зрадниками, здатними нанести удар в спину. Якраз такі стають найманцями іноземної спецслужби, рухомі прагненням помститися і добитися справедливості. Такі люди не відчувають лояльності до власної держави, яка, на їх думку, не виконала по відношенню до них свою частину взаємних зобов'язань.

Для зрадників характерно також зводити свою особисту невдоволеність у позитивний принцип. Крім того, для них також характерно почуття самозамилування, а це набагато більше, ніж просте себелюбство.

Стаднер визначає це, як патологічний егоцентризм.

Євангеліє говорить щоб ми прощали ворогам. Але є один гріх - це гріх Іуди, гріх зради. А про таких людей в Біблії не сказано навіть, щоб про них молитися.

Едвард Сноуден... Джуліан Ассанж... зрадники! Вони зрадили свій народ, свою країну, і в кінцевому рахунку зрадили самих себе.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Пане Володимире, а де в Євангелії сказано, що треба прощати ворогам? Ніяк не можу знайти це місце.

Володимир Федько каже:
Євангеліє говорить щоб ми прощали ворогам. Але є один гріх - це гріх Іуди, гріх зради. А про таких людей в Біблії не сказано навіть, щоб про них молитися.
Едвард Сноуден... Джуліан Ассанж... зрадники! Вони зрадили свій народ, свою країну, і в кінцевому рахунку зрадили самих себе.

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Володимир Федько.

Я переказую в перекладі думку Алекса Стаднера...

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Стаднер був не в курсі, що Євангеліє сфальсифіковане. А тому його думку в цьому аспекті будемо вважати недоцільною.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Пане Володимире, то є трохи так:

Цитата:
"18. ПРО БОЖЕСТВЕННУ ЛЮБОВ (Добра Новина Ісуса Хреста, Сина Божого)
Ви чули, що було сказано: люби ближнього свого й ненавидь ворога свого. А Я кажу вам: любіть ворогів ваших; таким чином станете синами Батька вашого, що на небесах, який велить своєму сонцю сходити на праведних і неправедних. Тож будьте досконалі, як Батько ваш небесний досконалий."
Володимир Федько каже:
...Євангеліє говорить щоб ми прощали ворогам...

А про те, як полюбити ворога можна прочитати-послухати тут - Полюби і знешкодь! або Як любити ворога (відео, аудіо)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Миро Продум.

Слово "агапе", вжите в цьому місці Євангеліє, означає "милосердя". Тобто "будьте милосердними до ворогів ваших", не будьте до них жорстокими.

Бути милосердним не означає прощати, тобто "списувати борги". Для прощення потрібне покаяння.

Арсен Дубовик каже:
Пане Володимире, то є трохи так:
Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">"<a href="http://www.ar25.org/article/dobra-novyna-isusa-hresta-syna-bozhogo.html#... class="bb-url" rel="nofollow">18. ПРО БОЖЕСТВЕННУ ЛЮБОВ</a> (Добра Новина Ісуса Хреста, Сина Божого)
Ви чули, що було сказано: люби ближнього свого й ненавидь ворога свого. А Я кажу вам: любіть ворогів ваших; таким чином станете синами Батька вашого, що на небесах, який велить своєму сонцю сходити на праведних і неправедних. Тож будьте досконалі, як Батько ваш небесний досконалий."</blockquote>

Володимир Федько каже:<blockquote class="bb-quote-body">...Євангеліє говорить щоб ми прощали ворогам... </blockquote>

А про те, як полюбити ворога можна прочитати-послухати тут - <a href="http://sd.org.ua/news.php?id=18204" class="bb-url" rel="nofollow">Полюби і знешкодь! або Як любити ворога (відео, аудіо)</a>

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!