Важливість: 
2

Спецтема:

Категорія:

Витік з ЦРУ про телевізори-шпигуни доводить, що WikiLeaks – проект Кремля

Сайт Wikileaks виклав документи, в яких звинувачує ЦРУ в шпигунстві через телевізори. Сенатор-республіканець Джон Маккейн і британські ЗМІ зазначають, що зв’язок між Росією і WikiLeaks цілком очевидний.

Джон Маккейн сказав це після публікації WikiLeaks 7 березня 8,5 тисяч секретних документів ЦРУ. Публікація, що містить інформацію про “хакерську машину” ЦРУ, називається Притулок 7.

Як заявляє WikiLeaks, ЦРУ завдяки програмам має доступ до телефонів на платформах iOS і Android, комп’ютерів під управлінням Windows і розумних телевізорів Samsung. Самі шкідливі програми опубліковані не були — їх оприлюднення очікується в разі досягнення суспільного консенсусу щодо їх аналізу і “знешкодження”.

" Я не можу сказати, що росіяни відповідальні за це, але очевидно, що WikiLeaks пов’язана з Росією", — наголосив Джон Маккейн, вказавши на той факт, що колишній співробітник американських спецслужб Едвард Сноуден, який передав журналістам у 2013 році секретні документи, зараз проживає в Росії.

Коментуючи нові витоки, Маккейн також зазначив необхідність посилення кібербезпеки США, бо “якщо хакери змогли зламати ЦРУ, вони можуть зламати кого завгодно”.

Крім того, сьогодні всі найбільші британські газети обговорюють публікацію WikiLeaks.

За словами оглядача Guardian Джуліана Боргера, чергова публікація Джуліаном Ассанжем про прийоми американської розвідки сприймається у Вашингтоні як ще один удар у боротьбі між американським і російським розвідувальними відомствами.

У цій битві, пише оглядач Guardian, сайт Wikileaks явно виглядає таким, що стоїть на боці Росії.

Нагадаємо, в січні ЦРУ, ФБР і АНБ встановили, що саме російська військова розвідка стояла за анонімними хакерами Guccifer 2.0 і DCLeaks.com, які передавали Wikileaks вкрадені матеріали. Показово також, що Wikileaks майже не публікував матеріали проти Росії.

Наші інтереси: 

Підкуп і шпигунство завжди були основною зброєю Москви

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка