Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 7

Колишній офіцер ФСБ розповів про замаскованих під мігрантів російських шпигунів

Спецтема:

Голова німецької контррозвідки вважає, що ФСБ цілеспрямовано сприяє припливу радикальних ісламістів у Німеччину. ФСБ Росії відправляла своїх шпигунів у Європу під виглядом мігрантів.

Про це розповів російський офіцер на ім'я Ігор, пише LB.ua

"Нам вдалося закинути в Європу шпигунів, замаскованих під мігрантів. Про результати доповіли президентові, і він схвалив їх", - заявив колишній офіцер ФСБ у документальному фільмі "Холодна війна Путіна", показаному на німецькому телеканалі ZDF.

Він мав у Росії звання полковника і обіймав у ФСБ посаду керівника відділу боротьби з тероризмом і протидії політичному екстремізму, що підтверджується груповим фото, на якому зображено верхівку спецслужби. За його словами, ФСБ ще з 2002 року "постачала чеченців фальшивими документами". Останні свідчили про те, що "їх переслідували на батьківщині, і вони отримували притулок у Європі".

За допомогою цих "політично переслідуваних" чеченців "російській спецслужбі вдалося створити в Європі справжнісіньку мережу агентів". Вони "інтегрувалися в мусульманські діаспори в Німеччині, у Великобританії і Франції, і коли вони знадобляться, щоб вплинути на політичну ситуацію в інтересах Кремля, ці агенти почнуть свою роботу". "У цьому я впевнений", - заявив Ігор, який нині переховується в Європі.

Те, що це не чутки, підтверджує приклад голови чеченського культурного товариства в німецькому місті Кіль Тимура Дугазаєва, який також дав інтерв'ю ZDF. Дугазаєв спростував, що працює зі спецслужбою, але при цьому визнав, що стежив за співвітчизниками і передавав інформацію про них чеченському керівництву. За даними Ігоря, всі ці агенти "стежать за критиками режиму і потенційними ісламістами".

Тим часом голова німецької контррозвідки Ганс-Ґеорґ Маасен заявив, що "ФСБ цілеспрямовано сприяє припливу радикальних ісламістів у Німеччину для того, щоб вони дестабілізували ситуацію в країні".

Німецькі спецслужби вже "давно підозрюють за істотно збільшеним числом чеченських біженців можливу цілеспрямовану операцію".

Президент Чечні Рамзан Кадиров в ефірі телеканалу «Россия-1» 10 лютого 2016 року зізнався, що багатьох громадян Росії в ІДІЛ посилають навмисно. За його словами, в Центрі сил спеціального призначення під Центароєм проходили підготовку бійці, які діють у Сирії. Крім того, Кадирову, як він сказав у сюжеті, «вдалося створити розгалужену агентурну мережу безпосередньо всередині ІДІЛ», куди «відправили кращих бійців республіки».

У березні минулого року телеканал ТСН показав відеозапис інтерв'ю екс-офіцера ФСБ, який перейшов на бік України, в якому той заявив про причетність Росії до заворушень у Лондоні, терактів у Парижі й "Ісламської держави". Він стверджує, що радикальні ісламістські угруповання буквально нашпиговані російськими агентами. І Москва реально впливає на їхні дії.

Додатково: Москва почала гібридну війну проти США одразу ж після Другої світової війни

Наші інтереси: 

Москва веде перманентну підривну роботу у Європі. Україна повинна розуміти, що Європа не буде надійним і беззаперечним союзником і захисником України. Розуміючи звичні методи РФ, успадковані неї після СРСР, Україна має пильнувати кожний крок і перевірити свої служби та структури на предмет російських агентів. Хоча це мало б бути зроблено ще 3 роки тому. Але краще пізніше, ніж ніколи.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

В Україні діє потужна "п'ята колона" з російськомовного населення!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

В Україні діє потужна "п'ята колона" з російськомовного населення!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!