Важливість: 
3

Спецтема:

Посол США: гібридна війна Росії проти України триває 25 років

Серед інструментів гібридної війни, які використовувала Росія, є й пропаганда. В Конгресі США є чітка більшість на підтримку України, зазначила посол.

posolssha.jpeg

посол США в Україні Марі Йованович

Посол Сполучених Штатів в Україні Марі Йованович вважає, що так звана "гібридна війна" Російської Федерації проти України почалася ще до виникнення даного терміну.

Про це вона заявила під час представлення дослідження "Аудит зовнішньої політики", повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Я зараз скажу достатньо грубо, але протягом 25 років після набуття Україною незалежності ваша країна перебуває в умовах гібридної війни з Росією", - зазначила посол.

Серед інструментів, які використовувала Росія, вона зазначила, зокрема, пропаганду.

Йованович підкреслила підтримку України Сполученими Штатами та нагадала, що нещодавно США розширили санкції, накладені на РФ через її агресивні дії.

"В Конгресі США є чітка більшість на підтримку України. Серед громадян США також є така підтримка".

"Єдність ніколи не приходить сама собою. Кожна адміністрація постійно оцінює ризики та можливості і обирає, куди варто інвестувати політичний капітал. І Україна має історію успіху, яка дозволяє сподіватися на успіх підтримки США", - зазначила вона.


Про 25 річну гібридну війну Росії проти України читайте у статті: Чому після Майдану скорочується вживання української мови

Наші інтереси: 

Ми це зрозуміли 2 з половиною роки тому. Добре, що офіційна особа США сказала про це вголос і прямо.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка