Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ігор Мазур: Ми переможемо, бо правда за нами, і з нами Бог

Спецтема:

СБУ не веде інформаційної війни. Маючи записи допитів затриманих російських військових, це не використовуються, щоб показати участь Росії у цій війні. Журналісти чомусь також не роблять з ними інтерв'ю, дивується Ігор Мазур. Але ж можна показати, що ці люди виконують завдання ФСБ і займаються підривною діяльністю в Україні!

Росія однозначно є учасником конфлікту. Зараз через Ізварине з Росії йдуть нові танки, зенітні установки, піхота. Для чого? Мабуть, готується новий наступ. Російські установки "Град" більш досконалі - вони б'ють на 40 км. Наші - на 14 км.

Про це розповів в ефірі радіо Ера FM офіцер розвідувального батальйону Збройних сил України Ігор Мазур (Тополя).

Російські військові їдуть на схід України і працюють там інструкторами і командирами сепаратистів, а також беруть участь у диверсійних групах. Воюють російські "специ" або окремі підрозділи на рівні відділення-взвод.

"Нам треба займатися інформаційною війною! - каже Тополя. - Росія цим займається, а чим Стець займається, я не знаю". 

Ведуча зауважила, що він (Юрій Стець, міністр новоствореного міністерства інформаційної політики України і кум Президента України - коментарій мій) хоче створити військовий канал. Але Ігор Мазур зіронізував: "Створити канал, потім туди насипати грошей, а потім вони будуть сидіти і розказувати, як треба вести війну з Російською пропагандистською машиною. Хто хоче, той займається, а хто не хоче, той буде придумувати, що йому канал треба, два канали треба..."

"В органах влади, на жаль, багато людей, які бояться собі нажити ворогів з того боку... Гібридна війна - гібридна влада", - каже він. Він вважає, що мало, чого змінилося. Якщо прийдуть російські окупанти, то 90% держслужбовців захочуть лишитися і працювати на окупаційну владу. Люстрація - це показуха!

Чи не загралася наша влада в показуху? 

Аудіозапис розмови від 24 лютого 2015 року

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Скільки московитських солдатів наразі взято в полон?

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Олена Каганець.

Таке враження, що СБУ не оприлюднює записи, тому що виставили їх (записи) на аукціон.