При всій цій загальнодержавній популяризації та підтримці тематики, держава хитро оминає другу частину визначення слова - «озброєні». А визначення-то цільне і неділиме, як і держава. Бо неозброєним людям вільними бути важко. Згадайте не тільки українську, а всю світову історію, - яка завжди була єдина надійна можливість зберегти свою волю та незалежність? Бути озброєним, дати відсіч агресору.

Однією з дивних особливостей українців як нації є те, що ми пам’ятаємо зовнішні атрибути та наслідки, але геть забуваємо про сутність та першоджерела. Це я про козаків, доречі.

А згадайте-но, що означає слово «козак»? Козаки́ - це вільні озброєні люди, каже нам словник.

«Вільні озброєні люди». Наразі дуже популярно згадувати славетну козацьку історію, навіть у державному гімні України – «І покажем, що ми, браття, козацького роду»

На кожному великому святі обов’язково є якийсь номер чи пісня, присвячені козацтву. На Майдані сидить козак. В Раді – козак. :) Керманичі у будь-якому виступі, пов’язаному з державністю та територіальною цілісністю, згадують козацтво. Дітям в школах наводять козацтво як приклад національної гордості… Продовжувати чи і так зрозуміло?

Але при всій цій загальнодержавній популяризації та підтримці тематики, держава хитро оминає другу частину визначення слова - «озброєні». А визначення-то цільне і неділиме, як і держава. Бо неозброєним людям вільними бути важко. Згадайте не тільки українську, а всю світову історію.Яка завжди була єдина надійна можливість зберегти свою волю та незалежність? Бути озброєним, дати відсіч агресору. Чи не тому РФ змогла не тільки від’їсти у нас Крим, а й на Схід пролізти, що ми фактично не мали армії, не мали зброї, яка б нас захистила?

А згадайте-но, хто першими почав давати реальну відсіч? Чи не прості патріоти, вільні люди, які взяли до рук зброю? Чи не було б цим вільним людям набагато легше захищати державу, аби в руках їх була справжня зброя? Якби більшість з них, а не лише деякі, вміли добре стріляти? Мали власний камуфляж? Були звичні до пересування у лісі та польового життя? Якби перебуваючи в армії, вони не газони фарбували, а справді отримували б необхідні для бійця навички?

Про реформу армії за швейцарським зразком зараз популярно говорити, однак, грошей в бюджеті, як завжди, немає і нинішню армію озброюють, вдягають і годують волонтери і прості українці за власний кошт. І якось не дуже віриться, що гроші з’являться швидко, а корупція буде швидко подолана і у нас одномоментно з’явиться ідеальна армія…

То чому в цій ситуації не дати можливість простим українцям самостійно готуватися та тренуватися задля захисту власної держави? Чому б не згадати, що славетні пращури, на яких влада пафосно посилається, були не тільки вільні, а й озброєні? І лише тому вільні, бо озброєні!

Чому в українців намагаються забрати право бути вільними людьми? Чи не тому, що неозброєними та беззахисними легше керувати, легше залякати, легше примусити, легше нав’язати свою думку?

Та час вже зрозуміти, що по-старому не буде, що суспільство більше не погодиться на ярмо, що люди стали вільні, і тому мають бути озброєні, щоб захищати свою волю.

А щодо апеляцій до зростання злочинності… То ви згадайте, що на час Майдану в одному лише Києві у громадян на руках було більше 400 тисяч нарізних стволів на руках, офіційно зареєстрованих стволів. І нагадайте-но мені, чи стріляв з них хоч один? Чи використали люди цю зброю незаконно? Жодного, Ж.О.Д.Н.О.Г.О.!!! випадку. А от з боку влади все було навпаки…

То може досить обмежувати українців у їх природних правах? Ми вільні озброєні люди…

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка